2 Recenze SKU: w1036

Z nerezové Oceli, Šrouby Cutter Řezání Kleště Drát Upínací Kleště Ruční Nástroj ALS88

Skladem


tělo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } z Nerezové Oceli, Šrouby Cutter Řezání Kleště Drát Upínací Kleště Ruční Nástroj ALS88 Funkce:

1. Kompaktní kapsy-velikosti řezačky je zmenšena, ale to je stejně silný jako normální cutter! Nepochybně, to je univerzální nástroj, s pákou akční design, který lze použít 20 krát síla ruky pro vynikající řezné síly s méně úsilím.

2. Tento lehký nástroj nabízí přesně přizpůsobit řezné hrany pro řezání měkké oceli nebo tvrdé oceli. Je vybaven multi-komponentní rukojeť comfort pro větší přilnavost.

3. Materiál: šrouby, nože jsou kované z kvalitní vysoce uhlíkové oceli. Celkové tepelné zpracování, vysokou přesnost a dlouhou životnost.

4. Měkká rukojeť: Ergonomické černé plastové rukojeti jsou dobře navrženy, non-slip, opotřebení-odolné a praktické, poskytuje lepší kontrolu řezání a pohodlí.

5. Odolné vložky: Řezací nože jsou vyrobeny z oceli, integrální tepelné zpracování a vysoké frekvence uhasit kalení, vysoká tvrdost. Odolné proti poškození a promáčknutí v náročných aplikacích.

6. Konstrukce: Zesílené nýty jsou pevně spojeny, není snadné spadnout, zajišťující delší životnost .

7. Aplikace: Šrouby, tyče, šrouby, řetězy, rybářské vlasce, dráty, visací zámek přezky, řetízky ploty, atd.

Specifikace:

Materiál: Plast, ocel ostří

Barva: Jak je znázorněno

Délka: 21cm/ 8.27 palcový

Řezný průměr: 5 mm

1 x drátové Řezání Kleště

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.nb4u.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

195.07 Kč 304.64 Kč

Sdílet

řezací Drát, Drážky řezací Nástroje, šroub řez, Kab Cutter, Lak Na řezné Nástroje, Bramborové řezací Nástroje, řez Kleště, Pobočka řezné Nástroje, Fabric řezací Nástroje, Kleště Nástroj.

Značka AUTO-byt
Typ Multifunkční Nářadí
Vyhledávání