1 Recenze SKU: w1052

Oxford Tkanina Střešní Markýza Auto Vodotěsný Odolný proti Roztržení Cestování Kempování Stanu Auto Boční Anti-UV Stan Pro SUV, MPV Přívěsu 30

Skladem


Vlastnosti:

1. Prostorná Markýza: Když markýza je plně otevřen, auto markýza může poskytnout dostatek stínu pro piknik stoly a 5-6 lidí. A to je vhodné pro různé outdoorové aktivity.

2. Robustní a Odolné: auto střešní markýza funkce proti roztržení Oxford tkanina tkaniny, integrované výrobní linky řemeslo, vyšší kvalitu. Silný kovový držák, silné lano, vynikající odolný proti větru výkon.

3. Rychlá Instalace: Stačí fix držáku, upevněte jeden konec markýza na střechu vozu, a opravit lano ve správné poloze.

4. Pohodlné Přenášení: střešní markýza se snadno složit a uložit, snadno přepravovat a skladovat, a to nebude trvat hodně prostoru pro vás. Tote bag skladování taška, snadno se přenáší.

5. Více Účelům: auto markýza může být použita pro vozidla, SUV, MPV, vozy, hatchbacky a vozy, a můžete jej použít jako altán. A markýza nabízí větší prostor a stabilní strukturu, která bude vhodná pro vodácký, kempování, jízda výlety, sportovní akce a festivaly.

Specifikace:

Název: Auto Markýzy

Barva:šedá

Materiál: 190T polyesterová tkanina

Držák: 8,5 mm/0,37 v laminátové tyče

Vážení tyče: ocelová trubka

Velikost: cca 280*190 cm/110.24*74.80 v

Hmotnost: cca 2600g

Použití: horolezectví, rybaření, vodotěsné, tenké, ultra lehké, přežití v přírodě, piknik, větruodolný, cyklistika, zimní rybolov, noční rybolov, atd.

Balení Seznam:

1 Sada Markýzy

685.94 Kč 979.98 Kč

Sdílet

Střešní Stan, Stan Kufru, Kempování Přívěs Závěs, Suv Stan, Honda Cbr400 Nc29 Kapotáž, Americké Utility Přívěsy, Danchel Stan, Tábor, Stan, Cestování, Plachtu Stanu, Plátno Kempování Stanu.

Číslo Modelu Trailer stan
Vnější Stan Nepromokavý Index 1000-1500 mm
Drop shipping Podpora
Držák Kategorii Skleněné Vlákno Vyztužené Plasty Tyč
Spodní Nepromokavé Index 1000-1500 mm
Kategorie Stan pro 3-4 osoby
Vyhledávání