1 Recenze SKU: w1066

Vodotěsné Půdní Vody Monitor Vlhkosti Půdy Metr Test Kit Vlhkoměr Led Světla Instant Detekce pro Pokojové Rostliny, Zahradničení

Skladem


Vodotěsné Půdní Vody Monitor Vlhkosti Půdy Metr Test Kit Vlhkoměr Led Světla Instant Detekce pro Pokojové Rostliny, Zahradničení, Hrnec, Květiny RP8 Funkce:

1. One-Tlačítko Testování: můžete posoudit úroveň vlhkosti stisknutím tlačítka a čtení LED barva světla. Červená: nedostatek vlhkosti; Zelená: mírný vlhkost obsah; Modrá: je dostatek vody.

2.Vodotěsné a Anti-Koroze: může být ponechána v různých typech půdy navždy, protože anti-korozní materiál odhalování částí. Vodotěsné při zalévání rostlin.

3. Automatické Sledování & Power Uložen : Každých 5 minut vlhkosti půdy monitoru bude blikat červené světlo, když vlhkost je nižší než 15%. Každé 2 hodiny, když je vlhkost vyšší než 15%. Dlouhé stiskněte tlačítko na 5 sekund na červené světlo bliká 3 krát, a pak se to vypne

4.Rostlina Pokyny pro Údržbu - údržbu zařízení, návod je součástí balení a pomohou lépe pečovat o své zdraví rostlin.

5.Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte nás kontaktovat. 1 x Vlhkosti Půdy Monitor

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.nb4u.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

102.73 Kč 160.39 Kč

Sdílet

Hygromet, Digitální Obilí Vlhkosti Měřič, Pc Monitor Světlo, Kukuřice Vlhkost Metr, Muži Vlhkoměr, Rostliny Měřič Vlhkosti, Půdy Vlhčí Metrů, Luxmet, Stavební Fólie, Půdy Hydrat Metr.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu 224339
S Podsvícení Nebo Ne No
Značka centechia
Typ Displeje Digitální
Vyhledávání