3 Recenze SKU: w1130

1200 ml Bezdotyková Automatická Čidla Ruční Sanitizer Dávkovač Mýdla Tekutého Gelu Alkohol Infračervené Postřikovač Punch-zdarma Zdi připojené

Skladem


Automatické Sanitizer Dávkovač 1200ml s Trvanlivý podlahový Stojan a odkapávač - Hand Sanitizer Dávkovač Stojan, Výškově Nastavitelný Dávkovač mýdla Stojan ✅【Velká Kapacita Pro Velké Davy】Automatický dávkovač mýdla mohou obsahovat 1200ml, které mohou trvat po celý měsíc pro 30 lidí, kteří ji používají dvakrát denně! Pracuje s l75% alkoholem nebo dezinfekční prostředek! 40.5 oz kapacita pomáhá snížit nároky na údržbu. ✅【Trvanlivý podlahový Stojan】Zahrnuje odnímatelný kovový stojan, který je volně stojící stojan. To má lepší stabilitu než jiné podobné výrobky ✅【Bezdotyková Design & Auto Sensing】Automatický dávkovač mýdla funkce smart sensing a bezdotyková design. Užijte si rychlé dezinfekci dodání touch zdarma! ✅【Profesionální a dlouhodobé Řešení】Tichý, výkonný bateriový dávkovač používá čtyři C baterie (není součástí balení) nebo DC připojení(není součástí balení), vyroben z bezpečného a odolného ABS plastu, který je odolný vůči chemikáliím, ohni a nárazu. zámek a klíč v ceně. ✅【Nezbytné Pro Veřejná Místa】Náš Automatický dávkovač mýdla je ideální pro použití v kancelářích, školách, skladech, stravovacích služeb zařízení, výrobci zdravotnických zařízení a mnoho více místech Nyní více než kdy jindy, aby pomohla udržovat hygienu. ✅【PORTABLE PRO JAKÉKOLIV NASTAVENÍ】Místo tato lehká automatický dávkovač jednotky v kanceláři, doma, v hale, škola, kostel, posilovna, centrum, budovy, atd. Možnosti jsou nekonečné. MATERIÁL: ABS Plastový KRYT, povrchová úprava: Bílá KAPACITA: 1200 mL/40.5 oz OVLÁDÁNÍ: Automatické ROZMĚRY: H 59 x W 6,3 x D 4.7 v HMOTNOST: 17 kg BATERIE: Typ - C, 4 - 1,5 V baterie (Baterie není součástí balení) POZNÁMKA: Sanitačního roztoku se prodává samostatně.

3 856.09 Kč 6 426.67 Kč

Sdílet

Automatické Nespresso, Muži Dezinfekce Na Ruce, Automat Dávkovač Mýdla, Automatické Ruku Sanatizer Dávkovač, Ruku Sanatizer Dávkovač, Alkohol Gel Portable, úhel řezání Zemře, Mýdlo, Antiseptický Gel F, Lege Dávkovač Alkoholu.

Typ 1 Dezinfekce Rukou Stroj
Typ 3 Plně automatický indukční
Certifikace CE
Typ 2 Infračervené postřikovač
Typ Tekuté Mýdlo Rozprašovače
Typ 5 Automatický Dávkovač Mýdla
Původ KN(Původu)
Typ 4 Wall mounted otvoru zdarma
Jméno Tekuté Mýdlo Rozprašovače
Dávkovač Na Tekuté Mýdlo Typu Automatický Dávkovač Mýdla
Funkce Dávkovač Na Tekuté Mýdlo
Vyhledávání