3 Recenze SKU: w1133

Nastavitelný kovový Tahání Servo Táhla Řízení, Tyče, Zbraně M4 Závit 3mm Díra 73-90 mm Dlouhé Pro RC Hobby, Auto, Inovované Náhradní Díly

Skladem


Název produktu : Servo linkage vytažení Řídící tyče zbraní Pro : RC Auto Měřítko : 1/10 Dimention : Míč hlavou díru v M3/3mm , Délka kontrakce 73-90 mm , M4/4 mm spojovací tyč závit Barevné Možnosti : Vícebarevné Materiál : obráběné slitiny hliníku Pro : HSP TRAXXAS WLTOYS Axiální HIMOTO Ostatní Balení Množství : 2 KS Barva : Tento produkt byl ovlivněn anodická oxidace léčba . Někdy barva bude trochu jiný, jako anodická oxidace léčba . doufám, že víš, že to před cílem. O Scratch : Somtimes to bude nějaká vada na povrchu, jako je poškrábání . Protože kov je velmi snadné být poškrábaný . Doufáme, že vaše pochopení .

____________________________________________________________________________________________________________________________

O Produktech

O Barva : Kovové výrobky byly barevné anodická oxidace léčba . Někdy barva bude trochu jiný, jako anodická oxidace léčba . Doufám, že víš, že to před cílem.

O Nuly : Protože kov je velmi snadné být poškrábaný. Kovové výrobky mohou být některé vady na povrchu jako je scratch. Doufáme, že vaše pochopení.

O Různých Dávkové zpracování: možná každý dávkový proces bude nějakou différents s vzhled, to nebude mít vliv na produkty, pracovat. Doufám, že víš, že to před cílem.

O Dodací Adresu 1. potvrďte prosím, správnou adresu, než aby . Pokud potřebujete změnit adresu, po objednávce , prosím, zrušit a mít novou objednávku s správnou adresu . 2. prosím nabídky na mailovou adresu v angličtině. Analphabetic systém adresa nebude zaslán prostřednictvím přepravní společnosti . A tuto objednávku lze zrušit . www.nb4u.cz Premium, Doprava Na Ruský Kupující 1. Přijímač Jméno kaši být cestovní pas na jméno. 2. Měsíc hodnota by měla být menší než 1000 euro, a váha by měla být nižší než 31 kg . Nebo budete muset platit daň . 3. Množství výrobku v jedné velikosti nebo barvy , by nemělo být více než 5 ks . Nebo budete muset platit daň . 4. Po doručení Objednávky, přepravce vás bude žádat, aby nabídka číslo pasu , číslo pasu, jméno a číslo pasu Datum Vydání . A vy budete muset podepsána Celní odbavení licenční smlouvy on-line.

1.Kontaktujte nás pro vrácení peněz do 15 dní, pokud nechcete dostávat po 60 poštovné dní.

2.Nabízíme sledovací číslo, které má informace o sledování .

3.Vadí, pokud je výrobek rozbité při dopravě.

101.18 Kč 157.95 Kč

Sdílet

Muž, Tažné Tyče, Rc Servo, Tamiya Tt02, Rgt Ex86100 Upgrade, Ftx Psanec Střídavý Díly, Rám Himoto, Servo 9g Metal, Airsoft M4, Servo Arm 25t 15, Hilti Laserové Díly.

Pro Typ Vozidla Auta
Nástroj Dodávky Sestavené třídy
Velikost 1/10
Upgrade Díly/Příslušenství Servo Odkaz
Stupnice 1/10
RC Díly A Accs Konektory/Kabeláž
Číslo Modelu D10203
Produkt Servo Linkage Vytažení Řídící Tyče Zbraní
Značka RCAWD
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Řídící tyče zbraní
Množství 2
Čtyři-Pohon kola Atributy Montáž
Materiál Kovové
Technické parametry Hodnota 10
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Pro HSP TRAXXAS WLTOYS Axiální HIMOTO Ostatní
Rozvor Šrouby
Vyhledávání