2 Recenze SKU: w1141

Avent Můj Tučňák Sippy Šálek Izolované Měkká Hubička Pití Magic Cup Avent Školení Pohár 9oz / 260ml 12 m+

Skladem


Vlastnosti produktu Únik zdarma! Maminky potvrdily, Úhlová hubička pro snadný první doušek Soft touch trenér rukojeti pro malé ručičky jsou Všechny součásti mýt v myčce pro vaše pohodlí Hygienické víčko udržuje vždy šálek čisté Kompatibilní s Philips AVENT láhve bez BPA

Návrat Politiky:

Všechny výrobky prošly přísnou kontrolou kvality a testování, aby se zajistilo, že je v dobrém stavu, před odesláním ven.

Vadný výrobek bude nabídnuta výměna nebo vrácení peněz do 14 dnů po obdržení. Nicméně, položky musí být vráceny v původním stavu. Budeme platit za přepravní náklady. Doprava

Vezměte prosím na vědomí, že svou vnitrostátní Celní Orgány mohou účtovat Dovozní Cla a/nebo jiné další související poplatky - např. Daň z Přidané Hodnoty, spotřební Daň, Celní Odbavení Poplatky atd. Uvítáme vaše pochopení, že nejsme zodpovědní za jakékoli daně nebo daně účtované zakázku na nákup. Pokud kupující nebude vědět, jak moc (pokud vůbec) dovozní daň může být povinen zaplatit, obraťte se na místní daňové úřady PŘED nákupem.

Normálně, položky jsou odeslána Standardní Int ' l Paušální Dopravy. (Air mail). Děkuji vám za vaši trpělivost. Prosím, informujte nás prosím v čas, pokud potřebujete expresní služby před odesláním, a my bude účtovat navíc expediční poplatek. Níže je čas příjezdu pro váš odkaz. Prosím, nebudou kupovat, pokud se nemůžete dočkat.

Země

Doba Dodání

Náhrady, pokud

Asijské

5-15 dnů

Více než 30 dny

Spojené Státy a Evropa

Rusko

7-20 dní

30-50 dní

Více než 40 dní

Více než 60 dnů

Ostatní země

14-30 dní

Více než 60 dnů

154.64 Kč

Sdílet

Magie Magie Tučňáci, Případ Slámy, Avent Classic, Sklo Sláma, Penguin Magic Přednáška, Peaky Blinder Plakát, Rouno, Kůže, Avent, Velké Sippy Cup, Freddy Kalhoty.

Materiál, Funkce BPA Zdarma
Vzor Typu Zvíře
Materiál PP
Použití Jídlo
Typ Skladovací Boxy & Koše
Značka avent
vzor Pohár
Věkové Skupiny Děti
Vyhledávání