0 Recenze SKU: w1150

Seicane 10.1"Android 10.0 Auto Hlavy Jednotka Rádio Přehrávač GPS Navigace pro 2012 VW Volkswagen Passat HD 1024*600 Dotykový displej

Skladem


Seicane 10.1" Android 10.0 Auto Hlavy Jednotka Rádio Přehrávač GPS Navigace pro 2012 VW Volkswagen Passat HD 1024*600 Dotykový displej

Přehled

3G&WiFi/App ke stažení/3D Navigace/Rádio Tuner/Bluetooth/Duální Zóna/ Správa Souborů/HD Video 1080P/Ovládání na Volantu/Mirror Link/OBD2/DVR/Záložní fotoaparát/MP3/USB/SD

Konfigurace

OS: Inteligentní čistý Android 10.0 provoz systému.

CPU: Vysoce kvalitní Quad-core 1.6 GHz T3 K2001M procesor s velkým výkonem

GPU: Mali-600MP4 Quad-core GPU

Pevný Disk: 16 GB Vám Flash

RAM: Samsung DDR3 1GB

Displej: multi-dotykový displej s plynulý provoz, vysokou citlivost a bohaté interakce pro lepší pohled na své cestě vpřed.

UI: S nádhernou a uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní, můžete nastavit některý z vašich oblíbených ikon aplikací jako zástupce na hlavní menu a nastavit pozici ikony podle vašich preferencí.

Funkce

Vysokorychlostní 3G a Wi-fi Internet: systém podporuje surfování na internetu přes 3G nebo Wi-fi. Je dodáván s Wi-fi modulem. Můžete provádět vyhledávání Google na silnici s quick search box, hrát online hry, sledovat videa, stahovat online data a zkontrolovat e-maily připojením k jakékoli WiFi hotspot je v dosahu, nebo 3g internet.

Aplikace ke stažení: nahrazuje tovární rádio s android systémem skvělý nástroj a rozšiřitelnost. Si můžete stáhnout všechny aplikace v android trhu pro přístup do hry, Skype, MSN, YouTube, twitter, E-Knihy, Gmail atd. Tento systém také podporuje instalaci nebo odebrání aplikace na RAM nebo SD volitelně.

3D Navigace: autorádia je vybaven po celém světě v reálném čase navigační funkce s vysokou přesností. S aktuální polohu, rychlost, stav tachometru, mezník budova displej, 3D street view, vyhledávání cíle a turn-by-turn hlasové směrech, to bude perfektní silniční společník. S dual zone funkce, hudba z rádia/AV/DVD/TV atd může být hrál za scénu v GPS režimu a přepne na GPS hlas automaticky.

Radio Tuner: Built-v silné digitální FM/AM rádio tuner, tento vůz A/V funkce systému vyhledávání rádiových kanálů automaticky, ručně a ukládat je v procesu. RDS je také podporována.

Bluetooth: upgrade vaše auto s BC8 Bluetooth modul pro hands-free volání a streamování hudby. S vyzvánění a hlas vyjde z auta, reproduktory, můžete vytočit, odpověď, odmítnutí a ztišení hovorů, aniž by vaše ruce z volantu. Jeho telefonní seznam funkce umožňuje vyhledávat kontakty přímo na velké obrazovce hlavní jednotky. Schopnost streamovat vaše oblíbené melodie z chytrého Telefonu bezdrátově, je také žádoucí. Interní mikrofon je zahrnut pro zkreslení-free mluvit.

Kancelářské Nástroje: můžete číst a upravovat soubory systému office, jako jsou WORD/EXCEL/POWERPOINT/PDF/TXT na to, jak váš tablet.

Správa souborů: soubor S prohlížeč, můžete otevřít soubory s odpovídající aplikací, vyhledávání souborů a spravovat je.

HD 1080P video: HD 1080P přehrávání videa je podporován tímto auto DVD přehrávač.

AUX: Tato funkce je pro audio, video vstup a výstup z externího zařízení.

Ovládání na volantu: Vaše původní auto je ovládací prvky na volantu budou stále fungovat po instalaci.

IPod/IPhone Nabíjení: Tento multimediální podporuje nabíjení iPod/iPhone přes USB kabel.

OSD Jazyky: 37 druhy OSD jazyky jsou podporovány, včetně: čínština Tradiční, Čínština Zjednodušená, Japonština ,korejština ,arabština ,angličtina (Austrálie),angličtina (Kanada) ,angličtina (nový Zéland),angličtina (Singapur),angličtina (Spojené království),angličtina (Spojené Státy) ,Afrikánština, Bahasa Indonesia ,Bahase Melayu ,Deutsch(Deutschland), Němčina(Lichtenštejnsko), Deutsch(schweiz), Filipínský, Fancais(Belgique), Fancais(Kanada), Fancais(Francie),Fancais(Suisse),Italiano(Italia), Italština(Svizzera), Kiswahili, Lotyština, Maďarština,Holandský, Norsk bokmål,Polski, Portugues(Brasil), Portugalský(portugalsko), Rumantsch, SlovenCina,Suomi, Svenska ,Pyccknn.

Designable Prvky: 8 živé tapety a 21 tapety jsou přednastavené. Můžete nastavit libovolný obrázek se vám líbí jako tapetu. Jste také povoleno, aby DIY spouštěcí obraz a hlavní menu.

Vestavěný Zesilovač: 4-kanálový výkon 4*45W Zesilovač je vložený do tohoto car audio systému

Možnosti

DVD přehrávač: S tímhle din DVD přehrávač, můžete přehrávat CD a DVD disky. S anti-shock a poslední pozici paměti technologie použita, můžete sledovat film nebo video v pohybu. Formátů jako DVD/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD jsou kompatibilní.

HD Digitální TV: DVB-T/ATSC/ISDB-T HD TV Tuner může být za předpokladu, pro příjem digitální TV kanály.

Auto DVR: funkce DVR se používá pro nahrávání celý proces dopravní nehody, přičemž fotografie k přední části vozidla a ukládání videa v reálném čase během jízdy.

3G modul: Pomocí tohoto modulu 3g, můžete se připojit k 3g internetu vložením SIM karty.

3 300.71 Kč 4 926.43 Kč

Sdílet

Tažné Vw, Id Vw, Vw Bay, Vw Servis, Běží Vw, Vw Videa, Vag Vw, Pres Vw, Zásuvky Vw, Zamést Vw.

Usnesení 1024*600
Max Externí Paměť 32G
Vhodný Typ Vozidla pro rok 2012 VW Volkswagen Passat
Zálohování Fotoaparátu Podpora
Speciální Funkce Podpora Ovládání Na Volantu
Din Double Din
Hmotnost Položky 4.5kg
Značka seicane
Napětí 12V
Provoz Systému Android 9.0/Android 10.0
Rádio Tuner Vestavěný
OSD Jazyk Ruština
RAM 1G
TF/Micro SD Slot 0
Rozhraní USB
Operační Systém Android
Passat-Rok 2012
Wifi Vestavěný
ROM 16G
Ven Moc 4*45w
Typ Materiálu Plastové
Digitální Média Formátu mp4
Velikost Displeje 10.1"
Velikost Položky 486*218*248 mm
Řízení Wheeel Ovládání Podpora
Pro Vozidla Značky/Modelu VOLKSWAGEN
Volkswagen Model PASSAT
Název Modelu H672
Vyhledávání