0 Recenze SKU: w1170

4KS/PACK 304 z Nerezové Oceli Camping Cup Pít Pivo, Vodu, Kávu, Šálky S Taška Pro Cestování, Turistiku, Backpacking, Piknik

Skladem


Šálek kávy Venkovní 304 z Nerezové Oceli Camping Cup 4 Ks Šálek Piknik BBQ, Beer Cup v Lezení Šálek Čaje, Mléka, Šálek Kávy

Funkce

304 z nerezové oceli, materiál je používán pro zdraví, bezpečnost, ochrana zdraví a životního prostředí, které lze snadno použít doma, bez ohledu na to, kde to je. Zdraví, ochrany životního prostředí, bezpečnosti a přijmout z nerezové oceli materiál, který je neškodný pro lidské tělo, bezpečné, hygienické a bezpečné použití. 350ml kapacity a lehký, může být snadno použita venku, nebo kdekoliv. Poslat 600D šifrované Oxford tkanina skladování taška, která je velmi pohodlné nošení. Vyrobena z smaltované bílá / elegantní černé, vyberte si svou oblíbenou barvu podle svého vkusu.

Specifikace

Materiál:304 Z Nerezové Oceli Barva:Což,černá Hmotnost:0,31 kg Velikost:Průměr 82mm, výška 103 mm, spodní 57mm Vhodné pro:Camping,turistika,piknik,rybaření,outdoorové sporty.

Obsah Balení

4 x Nerezové Oceli Cup 1 x Úložný Vak

402.07 Kč 536.16 Kč

Sdílet

Pás Run, Lixada Pití Taška, Camp Cup, Z Nerezové Oceli Stáčírny Venkovní, Kompaktní Venkovní Kávy, Venkovní Nerezové, Pivo Dopravce, 4 Pack Bier, Z Nerezové Oceli, Hrnek Hrnek Venkovní, Tajné Pití Taška.

S Nádobí nebo Ne No
Typ Pohár
Způsob Čištění NIC
Taška Styl NIC
Fold No
Počet Uživatelů 4
Sláma Délka NIC
barva Bílá,Černá
Příležitosti Pro Pěší Turistiku,Cestování,Domov
Způsob Čištění Vody NIC
S Chladnější Pytel nebo Ne No
Materiál 304 z nerezové oceli
Vzhled Tvar Ledvin
Model SCAM4027
Styl venkovní
Jednorázové No
Jméno Kempování Cup
Kapacita 350ml
Může Držet Vroucí Vody, nebo Ne Není Použitelné
Vyhledávání