1 Recenze SKU: w1238

Vynikající Ultra světlé COB led angel eyes halo kroužky, auto Příslušenství, Day Light Pro Alfa Romeo Giulietta 2010-2018

Skladem


Vynikající Ultra světlé COB led angel eyes halo kroužky, auto Příslušenství, Day Light Pro Alfa Romeo Giulietta 2010-2018 Tato sada obsahuje zbrusu nové, 2 ks sada xenon Studená bílá COB LED angel eye halo kroužky, to je dobré pro vlastní světlomet dovybavení.

teď Geerge je hrdý na to, představit nejnovější COB LED technologií má dva krát jasu ve srovnání s konvenční SMD LED kroužky s více rovnoměrné osvětlení vzhled.

Konvenční COB, to je holé led čip obaly na desky plošných spojů halo kroužky, je to jednoduché led čip na palubě, je snadné vypálit , snadno se poškodí. a Není příznivé pro odvod tepla a plné práci.

Geerge COB je nová technologie LED balení pro LED světla motoru, Každá jednotka balení a smd na desce halo kroužky. Silný anti-seismické schopnost, Silný anti-stárnutí schopnost, trvanlivost, může to 10 krát více, zvýšit osvětlení prostoru, takže je vyhnout se nepříjemné oslnění tím, že v maximální možné míře.

Vlastnosti:

-Celkem 2 ks LED kroužky

-Vyrobeno z vysoce kvalitní COB LED světla

-2x jasnější než běžné SMD LED kroužky

-xenonové Studená bílá barva

-Každý prsten je dodáván s samostatný napájecí zdroj, který je více stabilní

-Žádné rušení FM rádio.

Důležité: Tento COB LED halo prsteny jsou odlišné od jiných značek angel eyes. To je Auto styling halo kroužky. To není nutné vyjmout difuzor, objektivu, a plastová uvnitř světlometů. Geerge továrny angel eyes, sledujeme perfektní instalace, tak daleko, jak je to možné bez zničení vnitřní struktury světlometů. To je nemožné pro jiné značky zboží.

Tato stránka nabízí jednu kompletní sadu xenon Studená bílá COB LED Halo Prsten Sada Osvětlení pro následující: Aplikace Vozidla Pro Alfa Romeo Giulietta 2010-2018

prosím, ujistěte Se, že vaše auto světla je stejné jako obrázky, ne-li stejné, to není vhodné. Tipy Pro Instalaci:

1. Tato instalace vyžaduje pečeme otevřít světlometu, lampy, aby bylo možné nainstalovat tento produkt.

2. Tento produkt vyžaduje lepidlo aplikací, jako Neutrální silikonové lepidlo (lepidlo není loď do vzduchu, takže nemůžeme nabídnout), poskytujeme pouze oboustranné pásky (instalace pomoc, nemůže být stanovena).

Doporučujeme profesionální instalaci pro tento produkt. Obsah balení: 2 ks LED COB Angel Eyes / Halo Prsten 8 ks oboustranné Pásky 1 ks Detail instalace Příručka s postavou (Instalace jako v Příkladech ccfl angel eyes) Vzorek obrázek : Detailní Foto Galerie(Druh střelby - Ukázkový obrázek): efekt Osvětlení (Ukázkový obrázek):

464.14 Kč 703.18 Kč

Sdílet

Bmw Led Cob Angel Eyes, úkol Světla, Halo Hračky, Klíčenka Alfa, 2 Cob Angel Eyes, Lampa Prsten, Cob Led Kroužek, COB, Alfa 147, Alfa.

Typ Materiálu
Záruka
Externí Testování Certifikace
Název Modelu Pro Alfa Romeo Giulietta 2010-2018
Speciální Funkce
Původ KN(Původu)
Výměnu Číslo Dílu
Pro Vozidla Značky/Modelu alfa romeo
Typ Položky
Značka geerge
Napětí
Certifikace EMARK
Vyhledávání