2 Recenze SKU: w1243

10 M*0,2 M Školky Dvoře Trávník, Venkovní Biologicky rozložitelné Travní Semeno Polštář Ekologické Trávě Deku Biologicky rozložitelné Travní Rohož

Skladem


Vlastnosti:

*1. One-stop sázení řešení: travní textilie, hnojiva, plasty a plastové fólie jsou zahrnuty v snadný-k-použití "push-out" rozmnožovací systém. Na 120% doporučené setí sazba, "dokonalé setí".

*2. Setí, jednoduše válcování, zalévání a pozorování jeho růst: Každá role obsahuje hnojivo a kompost pro vytvoření all-in-one trávníku, výsadba řešení. Dokonce i ve stínu nebo slunci, naše opravy válec růst systém může stále zelené v extrémních podmínkách.

*3. Pomozte semena absorbovat živiny a reprodukovat: zvýšení teploty půdy a vlhkosti vzduchu a hromadí humus. Zlepšení půdní vlhkosti a neplodná půda. Tak jako na pomoc semena absorbovat živiny a podporují jejich růst.

*4. Se zabránilo semena před smytím vodou nebo jíst ptáky: papír integruje funkce rostlinných vláken síti a posílení sítě, má vynikající ochranu a posílení funkce, a může účinně zmírnit erozi dešťovou vodu na svahu povrchu. A zároveň se zabránilo semena před sežráním ptáky.

*5. Zlepšení životaschopnosti semen: přijetí struktura vegetace deku. Ochranný účinek na rostliny je pozoruhodný. Účinně zlepšit přežití rostlin.

Specifikace:

Velikost výrobku: 20*300 cm

Velikost balení: 20*30cm

Hmotnost výrobku: 80g

Seznamy:

1 * Trávník, výsadby, hnojivo papír (produkty bez semen)

Poznámky:

1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

122.39 Kč 149.12 Kč

Sdílet

Zelené Květinová Semena, Zahrada Mat, Biologicky Rozložitelné Travní Rohož, Biologicky Rozložitelné Trávy, Polštář, Seed Destiny, Struktura Ekologické, Stuha Ecologic, Zasadit Semínko, Rostlin Sazenice Zásobníku.

rozměry výrobku 20*300 cm
velikost balení 20*30cm
Původ KN(Původu)
Hmotnost Produktu 80g
Materiál Rostlinné Vlákniny
Vyhledávání