3 Recenze SKU: w130508

POUŽITÝ Nikon AF-S DX NIKKOR 18-55 mm f/3,5-5,6 G VR II Objektiv, 3x optický zoom, Systém Redukce Vibrací

Skladem


Nikon AF-S DX NIKKOR 18-55 mm f/3,5-5,6 G VR II Objektiv

NA VŠECH VÝZNAČNÝCH KUPUJÍCÍ:

1:MUSÍ VÁM BÝT JASNÉ, ŽE TATO KAMERA SE POUŽÍVÁ .

2.NĚKTERÉ MALÉ ŠKRÁBANCE A PRACH JE INAVITABLE.

3.NIC NEMŮŽE BÝT DOKONALÉ,ZNAMENÁ TO POUŽITÉ ZBOŽÍ.

4.SLIBUJEME,VŠECHNY POUŽITÉ POŠLEME VEN, MUSÍ BÝT PŘÍSNĚ TESTOVÁNY A VŠECHNY FUNKCE FUNGUJE PERFEKTNĚ .

5.NIC NEMŮŽE BÝT LEPŠÍ, NEŽ KAŽDÝ UPŘÍMNÝ ZPĚTNOU VAZBU OD VÁS DRAHÁ,TAKŽE POKUD SE VÁM LÍBÍ,PROSÍM, NEZAPOMEŇTE SVÉ PŘIPOMÍNKY.

DĚKUJI MOC! JSTE NEJLEPŠÍ A SPECIÁLNÍ VE SVĚTĚ.

O OBJEKTIVU:

Kompaktní a univerzální 3x standardní zoom pro DX kamery, Optimalizováno pro Nikon DX formát D-Zrcadlovky, ultra-kompaktní a lehký AF-S DX Zoom-NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6 G ED II pokrývá nejpoužívanější ohniskové vzdálenosti rozsah 18–55mm. Díky tomu je skvělou volbou pro širokou škálu fotografických situací, od portrétů až po krajiny HD video nahrávání. Nikon kvalitní snímky Pokročilých technologií pro lepší fotografie i Přes jeho přijatelnou cenu a kompaktní rozměry, AF-S DX Zoom-NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6 G ED II, který nabízí některé pokročilé technologie Nikon dražší objektivy. Nikon Super Integrated Coating poskytuje vyšší kontrast a živější obrázky a zároveň minimalizovat stínů a světlice. Extra nízkým rozptylem světla (ED), sklo prvek minimalizuje chromatické aberace pro vynikající optický výkon. Technologie Silent Wave Motor AF-S NIKKOR objektivy jsou vybaveny Nikon Silent Wave Motor, který představuje významný pokrok v AF objektiv technologie. ED (Extra-Low Dispersion) Skla optické sklo vyvinuté společností Nikon, která se používá s normální optické sklo v teleobjektivy získat optimální korekci chromatické aberace. AS je zkratka pro Asférické prvky objektivu. Tento typ objektivu je od non-sférické plochy na jedné nebo obou stranách skla za účelem odstranění určitých typů aberací. A-M A-M je zkratka pro Automatický-Manuální Režim. Díky mechanismu začleněny do objektivu barel, plynulé zaostřování provoz v režimu Ručního ostření je realizováno stejným způsobem jako uživatelé si zvykli s konvenční manuální ostření čoček přidáním vhodného momentu zaostřovacího kroužku.

2 385.89 Kč

Sdílet

Díly Nikon D610, Trepied Nikon D3500, Nikon D3200, Objektivy Nikon Z, čočka, Pentax Af Objektiv, Nikon F, Fotoaparát Nikon, Len Nikon, Objektiv Nikkor.

Maximální Clona f/3.5
Ohnisková Vzdálenost 18-55MM
Zaměření Typ Široký Úhel-Zoom
Objektiv Stabilizaci Typ NIC
Počet Lamel 7 Lopatek
Maximální Zvětšení 0.120 krát
Objektiv UV Filtr Velikost 52mm
Typ Objektivu Automatické
Scény Typu Cestování
Použití Fotoaparát
Značka NIKON
Typ Zoom Objektiv
Nikon Model AF-S DX 18-55mm f/3 5-5 6 G VR II
Full Frame No
Režim Ostření AF
Datum Zahájení 2006
Minimální Clony F22.0-36.0
Vyhledávání