0 Recenze SKU: w133

Smart Držení Těla Korektor S Inteligentní Senzor Vibrací Připomenutí Nastavitelný Zpět Ortéza Podporu Držení Těla Trenér Korektor

Skladem


Smart Držení Těla Korektor S Inteligentní Senzor Vibrací Připomenutí Nastavitelný Zpět Ortéza Podporu Držení Těla Trenér Korektor

Popis: ✅INOVATIVNÍ DRŽENÍ těla KOREKTOR: inteligentní držení těla korektor může pomoci opravit špatné návyky držení těla a úlevě od bolesti v krku, zad a ramen, budete mít větší jistotu, s hlavou vysoko. Oprava má nejnovější indukční design,to vám umožní aktivně se přizpůsobit správné držení těla pomocí vibrací připomenutí, namísto omezování tradiční korekce popruh. To je odhodlána vás a vaši rodinu zdravější a vědeckého života. ✅INTELIGENTNÍ DRŽENÍ těla PŘIPOMENUTÍ: Když uživatel je zpět je ohnutá o více než 25 stupňů, zadní připomenutí bude automaticky smysl a okamžitě aktivuje vibrační alarm; Když vaše rameno je ohnutá dopředu a napětí je abnormální, senzor se okamžitě vibrace připomenout. Vibrační připomenutí, Vědecká korekce, Otevřené ramena a Rovný hřbet, korektor je flexibilní k ochraně a pomoci dětem vyrůst. ✅VĚDECKÉ A EFEKTIVNÍ OPRAVA: Po několika testech Zadní Žehlička, doporučujeme, aby uživatelé nosit držení těla korektor na 2 hodiny denně. 21 dní je doba vzniku návyku, a držení těla se výrazně zlepšila, 90 dnů vytrvalost vstoupí do období zvyk stabilitu. Korekční proces není snadné, a to má efekt pouze po perzistence. ✅ERGONOMICKÝ DESIGN: ramenní popruh je vyroben z porézního pletiva, která zásadně zlepšuje prodyšnost bez smyslný. Inovativní design je ergonomický a hodí tělo křivky. Ramenní popruh je snadno nastavitelný,je stabilní a není možné uvolnit. A popruh používá vysoce elastický nylon pás pro lepší pružnost a větší komfort, který je vhodný pro lidi od 15 kg do 95 kg. Polohu přepínače na zadní straně je pohodlné a může být otevřen sám. ✅DLOUHÁ POHOTOVOSTNÍ DOBA: zpět korektor používá 500mAh lithium-polymer baterií a může být použit pro asi 15 dní po 2 hodinách nabíjení, je to snadné nabíjení pomocí připojení USB kabelu. Přepínač má indikátor světla, konstantní červené světlo znamená normální nabíjení, konstantní modré světlo znamená plně nabitá / normální práci. Pokud nemůžete zapnout připomenutí, prosím, poplatek je za 10 minut, jsme vám spokojen řešení.

Opravdu foto

Fyzické balení obrázek

Bezpečný a profesionální sloupce vzduchu sáček balení

Balení box bude měnit v závislosti na výrobní čas, ale produkty jsou stejné a nemění se.

BALENÍ SEZNAM: Uživatelská příručka*1 Držení těla korektor*1 USB nabíjecí kabel*1 PROVOZ: 1. První nastavení kabelového svazku na vhodnou délku. 2. Podržte vypínač po dobu 1 sekundy pro zapnutí připomenutí, modré světlo se rozsvítí, a to se bude třást 3 krát, což znamená, že funguje normálně. 3. Udržet správné držení těla, dokud zařízení nezačne vibrovat 3 krát. Ve stejné době, připomínka je zaznamenána vaše správné držení těla. 4. Když máte hrbáč, připomenutí bude automaticky identifikovat a pak uvolněte vibrace, aby vám připomněl, držet hrudník rovně. POZNÁMKA: 1. Pokud nemůžete zapnout zařízení , prosím nabijte ji za 10 minut. Pokud stále není odpověď, můžete, kontaktujte nás, jsme vám spokojen řešení. 2. Korekční proces není snadné, a to má efekt pouze po perzistence. 3. Pokud je držení těla korektor není citlivý, můžete utáhněte postroj správně. Ve stejné době, záda by měla být rovná a hrudník by měl být rozšířen tak daleko, jak je to možné během inicializace.

287.41 Kč 478.95 Kč

Sdílet

Klíční Kosti Páteře, Korektor Držení Těla. Mno, Inteligentní Držení Těla Korektor, Zpět Podporu, Nastavitelný Horní části Zad Ortéza, Mashable Inteligentní Vibrátor, Inteligentní Trenér, Korektor Držení Těla Chytrý, Vlastní Topení Magnetické Terapie Bederní Pás Pás, Autosedačka Senzor.

Aplikace Zpět
Značka SINOCARE
Materiál Kompozitní Materiál
Číslo Modelu inteligentní držení těla korektor
Typ Položky Korekce Pás
Komoditní Certifikace Kvality ce
Původ KN(Původu)
Vhodné pro Lidé od 15 kg do 95 kg
VĚDECKÉ A EFEKTIVNÍ KOREKCI Ergonomický design
Vhodné pro děti muž žena Platí pro různé scény
INOVATIVNÍ DRŽENÍ TĚLA KOREKTOR Inteligentní držení těla připomenutí
Vyhledávání