0 Recenze SKU: w190931

TAC-SKY COMTAC II helmu držák silikonové chrániče sluchu snížení hluku vyzvednutí taktické headset a walkie-talkie PTT U94PTT FG

Skladem


Popis

Přilba typ - na Rozdíl od tradiční vzduchové pistole sluchátka, přilby, sluchátka mohou být namontovány přímo na helmu. Pokud chcete změnit čelenka sluchátka, můžete snížit mnoha kroků. High-pevnost materiálu-plug kabel z Clara drátu a TEP čepice, pružné, pevné, nemrznoucí směsi, odolné proti stárnutí a těžké. Silikonové chrániče sluchu - ušní čepičky jsou vyrobeny ze silikonu namísto obyčejné houby. Proto, ch má vyšší pružnost a pevnost, a ucho je pohodlnější. Chip Protection - čip COMTAC II sluchátka je dobře chráněn tenkou vrstvou, vrstva, s vyšší defense, plísní, prachu a odolnost proti vlhkosti. Mikrofon, 2-pin, nový mikrofon MIC pro Comtac série hluk-zrušení sluchátka, vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, odolné a trvanlivé. Měkké houby účinně chrání mikrofon před poškozením a poškrábáním.

KENWOOD U94 PTT je vhodný pro všechny série taktických sluchátka, jednoduché ovládání a kompaktní. Robustní zadní příchytky poskytují bezpečné uchycení s kovovým klipem na zadní straně pro vesta/ramenní popruh. Snadno se instaluje a snadno ovladatelný. Vhodné pro vojenské standardní svíčky, push-to-talk tlačítka.

2 761.45 Kč

Sdílet

Peltor, Sluchátka Peltor, Fg, Ucho Chránit, Prvek Peltor Headset, Rychle Helmu, Airsoft Headset, Náhlavní Souprava Ptt, Comtac Ii, Vesta Atacs Fg.

Obvod hlavy
Typ 3 Taktický headset
Chránič ucha materiál
Mikrofon typ
barva ArmyGreen
PTT plug KENWOOD
Číslo Modelu comtac ii
Baterie
Typ zástrčky
Typ 6 lovecké potřeby
Sluchátka materiál
Redukce Šumu
ptt U94 PTT
Typ 2
Typ 5 Vojenská sluchátka
Typ 1 walkie talkie sluchátka
Značka
Typ 7 Střelecké sluchátka
Jméno comtac ii
Vyzvednutí úprava
Typ 4 Ochranné chrániče sluchu
Vyhledávání