3 Recenze SKU: w206

Mora Mona Velké Velikosti Z Bio Bambusu CharcoalMenstrual Pad Ženy Prát Opakovaně Sanitární Ubrousek Látkový Polštářek Ženské Hygienické Podložky

Skladem


Vnější vrstva z tkaniny hygienické ubrousky je vodotěsný, a měkké bambusové vlákno vrstva se hodí na kůži, který je velmi vhodný pro období spodního prádla. Přeložte a zatlačte na místo. Žádné rozpaky. Pohodlnější než jednorázové hygienické podložky. K dispozici jsou 2 tlačítka na obou křídlech, které jsou pohodlné klip na většině spodní prádlo, což je bezpečnější. Vhodné na noc s menší průtok, opakovaně použitelné, omyvatelné látkové vložky, můžete ušetřit spoustu nákladů na život, super absorbovat vnitřní vrstva z mikrovlákna, udržovat pokožku v suchu, bambusové dřevěné uhlí mohou být znovu použity k odstranění zápachu, pul vrstvou, aby se zabránilo úniku, může mít až 10 hodin, je doporučeno nahradit pad každých 2-6 hodin.

Značka: Mora Mona Materiál: 1 vrstva nepromokavá pul s 1 vrstva bambusové dřevěné uhlí vložky, 2 vrstvy absorbující vrstvy uvnitř Funkce: vodotěsný a super savé; omyvatelný a opakovaně použitelné Velikost: 28cm * 18cm Barva: Mnoho Módních Tisky, Aby se Vybrali Náš výrobek je zdraví a ochranu životního prostředí peoduct .

268.41 Kč 298.24 Kč

Sdílet

Zimolez Rostlina, Mor, Míchadlo Barvy, Bambusový Tácek, Dětské Bambusové, Opakovaně Prsní Vložky, Velká žena Utěrky, Sanitární Ručník, Měsíc Pad, Bambus Koš Parní.

barva Mnoho módních tisků, které mají být vybrány
Typ Položky Ženskou Hygienu
Funkce dvou Super savé ; Omyvatelný ; Opakovaně použitelný
Původ KN(Původu)
Značka Mora Mona
Velikost 28cm*18cm
Materiál Polyester
Tři Funkce Snadno umýt a Suché
Vnitřní materiál 1 Vrstva Bambusové Dřevěné Uhlí
Číslo Modelu mm001
Vnější Materiál 1. Vrstva Z PUL Waterfool
Střední materiál 2 Vrstvy Mikrovlákna
Množství 5 ks/pack
funkce jedné Odolný ; Krásná ; Vodotěsné
Čtyři Funkce Módní, Pohodlné, šetrné k Životnímu prostředí
Vrstvy 4 Vrstvy
Vyhledávání