3 Recenze SKU: w408

Trohestar Čárových Kódů 1D Přenosné Čtečky Čárového Kódu Zásob Bezdrátový snímač Čárového kódu CCD Displej leitor codigo barras

Skladem


Čárových Kódů 1D Přenosné Čtečky Čárového Kódu Zásob Bezdrátový snímač Čárového kódu CCD s Obrazovkou Zboží Popis Zobrazení

1. Bezdrátové barcode scanner můžete zobrazit čárový kód délka, počet čárových kódů čekání na přenos a celkové doby kontroly. S popis produktu nástroj, můžete mít také název produktu, cenu a jiné hodnoty.(Jít na návštěvu" trohestar.com" stáhnout nástroj pro přenos,postupujte podle uživatelské příručky pro nastavení skeneru čárového kódu,pak název, cena a velikost se zobrazí na obrazovce)

2. Barcode scanner bude automaticky ukládat čárové kódy průběhu signálu pauzu a automaticky nahrát uložené čárových kódů, když se signál obnoví. S 4MB paměti je možné uložit více než 1,0000 čárových kódů.

3. ransmission vzdálenost až 50 m na překážku okolností, až 100m v otevřeném vzduchu. To závisí na překážky a signál obstrukce. Podpora více skener nahrát data na jeden přijímač ve stejnou dobu.

4. Čte 1D čárové kódy, jako jsou: EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Codabar, code 11, code 39, code 93, code 128, GS1, ISBN, 25, Matrix 2 of 5, Industrial 2 of 5 , MSI, ITF 14, atd. Také čte čárové kódy na obrazovce, nebo šplhat na papír.

5. 2000mAh velká kapacita baterie zaručuje extra dlouhou pohotovostní dobu a dobu skenování, s C kabel pro lepší nabíjení a přenos výkonu.(Pamatujte, že je ochranný film na obrazovce skeneru,pokud vidíte skener byl poškrábaný,je To jen, že ochranný film může být poškrábaný během přepravy, místo, čárový kód zbraň, můžete trhat ochranný film vypnout.)

820.92 Kč 892.28 Kč

Sdílet

Skener 35mm, Barcode Scanner Wireless Ls, Filmový Skener, Filmový Skener Fotografií, 3d Skenování, Kia Auto Skener, 2 Elm, Auto Scaner, Malé Bluetooth Skener čárového Kódu, Sklad.

Scan Typ Prvku CMOS
Feature4 Bar Code Reader
Feature8 skener
Značka trohestar
Čas na trh Oct-11
Typ Rozhraní USB
Optické Rozlišení 300*300
Feature3 QR kód
Typ Produktu Čárový Kód Skener
Feature10 Scaner Automotivo
Feature6 Sběrač Dat
Aplikace place2 supermarket
Původ KN(Původu)
Aplikace place1 sklad
Typ Barcode Scanner
Feature2 Barcode Scanner
Feature5 skener přenosný
Skenování Zdroj Světla led
Feature1 Bar Code Reader
Barevná Hloubka 32 Bit
Certifikace CE
Aplikace místo3 Nákupní centrum
Rychlost Skenování 200 skenů/vteřinu
Číslo Modelu Bar Code Reader
Novinka Nové
Feature7 bezdrátové barcode scanner
Feature11 Barcode Scanner
Feature9 Čtečka Čárového Kódu
Scan Šířka A3
Vyhledávání