2 Recenze SKU: w468

Sítě Gigabit SFP Fiber Switch 1000Mbps SFP Media Konvertor 2 SFP Fiber Port a 8 RJ45 Port 2G8E Fiber Ethernet Switch

Skladem


793.09 Kč 1 586.18 Kč

Sdílet

Sfp Rady, 10gb Switch, Optické Vlákno Sekáček, Spínač Tkané Průmyslové, Fiber Spínač, 10g Switch, Malé Gigabit Switch, Síťový Přepínač, Obsazení Rj45, Enc28j60.

Položka Délka 1m
Původ KN(Původu)
Vlákno Typ Single Mode
Typ Konektoru SC/UPC
Číslo Modelu JT-F8628GW-F
Značka JT-COM
Certifikace CE
Vyhledávání