0 Recenze SKU: w567

Roanyer umělých E Cup Realistické silikonové falešné prsa formuláře pro crossdressing, transgender crossdresser

Skladem


Oznámení

Určitě si přečtěte tyto informace před uvedením pořadí

1.Cla Prosím, uvědomit, že může tam být cla pro všechny dovážené výrobky.Cla budou shromažďovány rejdařská společnost při příjezdu.Naše cena nezahrnuje cla.Kupující jsou odpovědné za cel.

2.Celní odbavení zpoždění Dodatečné náklady nebo zpoždění může dojít během mezinárodní přepravy.Dodavatelé nejsou odpovědni za zpoždění způsobené celní vaší země.Upřímně doufám, že nechcete používat dodatečné náklady na dovoz nebo celní odbavení zpoždění jako důvod k požadování náhrady nebo odjezdem negativní zpětnou vazbu.

3.Spory a recenze, Prosím, kontaktujte nás, pokud tam je nějaký problém s výrobkem.Rozhodně se budeme snažit pomoci.Ale prosím, ne otevřít spor před naší komunikace.Vážíme si vaší spolupráce.

4.Velikosti a barvy pleti Máme jednu obecnou velikost, která se hodí pro různé lidi.Vezměte prosím na vědomí, že tam bude vždy být barevný rozdíl vzhledem k různým světla, počítačových obrazovek a různých lidí, takže maska.

5.Nechceme vrátit nebo vrácení peněz, nebo změnit pro jakýkoliv customerized produkty.

6.Zákazníci z Ruska , prosím, ujistěte se, že necháte své skutečné jméno a plné jméno, když si místo pořadí.Jinak, nesmíte přijímat produktu.

7.Zákazníky z Brazílie , prosím, zanechte své CPF číslo pro celní prohlášení.V opačném případě vám může být poskytnuta pro potrubí.

Q&A

Q: Kdy bude vám loď produkt?

A: Naše výrobky jsou vyrobeny ručně a na zakázku.Obecně platí, že potřebujeme sedm dnů na přípravu produktů po zaplacení.Pokud jste ve spěchu, prosím, kontaktujte nás.Vždy můžeme udělat něco, co pomůže.

Q: Jak dlouho dostanu zboží?

A: Mezinárodní doprava trvá asi pět až dvacet dní.To závisí na přepravní společnost a celní odbavení.Doporučujeme DHL nebo UPS shipping pokud se chcete dostat to brzy.

Otázka: budete psát to, co je uvnitř obalu při přepravě, a to, co udělat, je deklarovat na celnici?

A: Budeme deklarovat'party masku nebo protézy pro celní a nic více o produktu bude uvedeno na obalu.

Q: děláte customerized výrobky nebo barvy pleti?

A: nedělej customerized produkty.Jsme málokdy customerized barvu kůže, a to trvá další čas a náklady.Prosím, kontaktujte nás, pokud jste si jisti, že chcete customerized barvu pleti.

4 982.54 Kč 7 908.79 Kč

Sdílet

Silikonová Forma Obklad, Velký Prsa, Falešné Prsa Pro Crossdresser, Velké Falešné Těhotné Břicho, Těhotné Břicho Falešné Silikonové, Muž Falešné Prsa, Silikonové Prsa Desky, Prsa Silikon, 1 Falešné Prsa, Prsa Obřady.

Sexuálně Sugestivní No
Číslo Modelu DYR-E
Velikost DYR-b
Obscénní Obrázek No
Typ Položky Formu Prsu
Množství 1000
Materiál Lékařský Silikon
Hmotnost 3.3kg
Původ KN(Původu)
Značka ROANYER
Vyhledávání