1 Recenze SKU: w58692

XLJOY 3 Pin Konektor Jack Zásuvka Pro Nabíječku Břitva Izip E Scooter Star II

Skladem


Popis: Stav: 100% Nové Položky S Velmi Dobrým Stavu, Než Balíček obsah Balení: Tento Výpis Je Pro 1 pc 3 Pin Konektor Jack Zásuvka + 1 ks XLJOY klíčenka Barva: Stejné Jako Na obrázku Obutí: XLJOY 3 Pin Konektor Jack Zásuvka Pro Nabíječku Břitva Izip E Scooter Star II

Poznámka: Prosím, porovnejte naše produkty s vaší motorce nebo předchozí díly jste vážně ve VELIKOSTI, MODELU a ostatní před nákupem.

Platba 1. Prosím potvrďte dodací adresu a informace před objednáním a dokončit platbu. 2. Budeme loď balíček do 3 pracovních dnů po Alipay potvrdil platbu. 3. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země vlastní kancelář určit, zda tyto dodatečné náklady budou před nákupem.

Zásilka 1. Prosím, zkontrolujte následující přepravní čas pro odkaz: · Spojené Státy: o 15-25 pracovních dnů · Austrálie/Nový Zéland /Evropa: o 25-45 pracovních dnů · Rusko/Mexiko/Kanada/Španělsko: o 35-60 pracovních dnů · Brazílie/Jižní Afrika/Jižní Amerika: o 45-90 pracovních dnů 2. Někdy se mezinárodní lodní doprava je z prodávajícího kontrolu a bude ovlivněna mnoha faktory. Prosím, neváhejte nás okamžitě kontaktovat pro další pomoc, pokud jste neobdrželi váš balíček po odhadovanou dobu. Budeme se snažit v našich silách vyřešit váš problém a zajistit, že jste spokojený zákazník s námi. Děkuji vám za vaše pochopení a velkou podporu.

Návrat 1. Každá položka byla zkontrolována ve velmi dobrém stavu, před odesláním ven. V případě, že byl poškozen během tranzitu, budeme akceptovat návrat na výměnu nebo vrácení peněz. 2. Vrácení musí být provedeno do 30 dnů poté, co kupující obdrží položku. A Kupující je odpovědný za zpáteční poštovné, pokud položka je nesprávné nebo vadné.

Kontakt je spokojenost Zákazníka je náš nejvyšší cíl. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte nás okamžitě kontaktovat, budeme se snažit v našich silách vyřešit váš problém na poprvé. Nicméně, vzhledem k časové pásmo rozdíl mezi námi, někdy jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě. Prosím, aby 1 obchodní den pro nás reagovat. Děkuji vám za pochopení.

Zpětná vazba 1. Pokud máte nějaký problém, prosím neprodleně nás kontaktujte ještě před nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka. Budeme se snažit v našich silách vyřešit váš problém. 2. Pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, 5-Hvězdičkový Pozitivní Zpětná vazba bude velmi ocenil. Vaše pozitivní zpětná vazba bude velkou inspirací pro nás, aby se lépe sloužit zákazníkům. Děkuji vám za vaši velkou podporu. Věřím, XLJOY Užijte si Nakupování Čas!

76.22 Kč 95.21 Kč

Sdílet

Konektor Elektrický Skútr, 12 V Nabíječka, 3 Pin Konektor Skútr, E Scooter, Pozadí Pro Narozeniny, Večírek, Tlačítko Skútr, Jack Přepínač, E Elektrický Skútr, Kailh Myši Přepnout, Nabíječka Inteligentní.

Záruka Ano
Typ Položky Motocykl Přepínače
Typ 3 Pólový Konektor Jack Zásuvka
Položka Výška 0cm
Speciální Funkce 3 Pólový Konektor Jack Zásuvka Pro Nabíječku Břitva Izip E Scooter
Obutí 3 Pólový Konektor Jack Zásuvka Pro Nabíječku Břitva Izip E Scooter S
Šířka Položky 0cm
Název Položky XLJOY 3 Pin Konektor Jack Zásuvka
Název Modelu 3 Pólový Konektor Jack Zásuvka
Značka XLJOY
Položka Délka 0cm
Typ Materiálu 3 Pólový Konektor Jack Zásuvka
Hmotnost Položky 18g
Model 3 Pólový Konektor Jack Zásuvka
Položka Specifikace 3 Pólový Konektor Jack Zásuvka
stav 100% Nové
Vyhledávání