0 Recenze SKU: w589

7pcs PVC psací Stůl Stolku Organizátor Oddíl Palubě Zdarma Kombinace Dělič Skříň Snadno Se Čistí Pro Inteligentní domácnost

Skladem


7pcs PVC psací Stůl Stolku Organizátor Oddíl Palubě Zdarma Kombinace Dělič Skříň Snadno Se Čistí Pro Inteligentní domácnost

Vezměte prosím na vědomí níže dříve, než si místo pořadí: Vezměte prosím na vědomí, tato položka je Xiaomi ekologické řetězce produkty, tak zde není žádný LOGO Xiaomi na to!!Vezměte prosím na vědomí, že dříve, než si místo pořadí!!!Díky za pochopení!Specifikace Barva: Bílá Materiál: PVC Velikost: 480*70*5mm Množství: 7 ks spoustu

Dělič zásuvky

Flexibilní a univerzální Zásuvka oddíl | Desktop storage | Hmoždinky čep struktury |

Zbavte se nepořádku a vítám vás každý den

Zaplněný stůl, komíny zásuvek uvnitř, nemůžu najít věci nejasné, rušný den, je opravdu časově náročné a pracné.Jednoduché ovládání a snadné skladování.Organizovat nepořádek a aby život více spořádaně.

Jednoduché ovládání čep a zadlabací struktura

Rozdělení příčky jsou sestaveny pomocí čep a zadlabací strukturu, která je jednoduchá.Žádné jiné připojení nástroje jsou potřebné, abyste mohli začít.

Lehká textura pro snadný přístup

Oddíl stěna je světlo a není těžké celkově, a může být snadno nasadit a vypnutí, aby vyhovovaly potřebám různých skupin lidí.

Pěnový materiál zesílená deska povrch

5mm PVC pěnové desky, silnější deska povrch je více stabilní, hladký povrch a snadné zranit ruce.

Nepromokavý materiál pro snadnou údržbu

Vodotěsný a proti hnilobě.Skvrny od vody nebo skvrny lze snadno otřít obyčejný papír ručníky nebo hadry pro snadné použití a péči.

Desktop storage display rack

Oddíl může být použit nejen jako zásuvka oddílu, ale také jako malý expert uložit na plochu.Podle vaší vlastní kreativitu, můžete libovolně poskládat do tvaru, který chcete, ukládání drobných předmětů na stole a umístění dekorace jsou dobré volby.

7 volných kombinací, aby se prostor více flexibilní

Sada 7 oddíly mohou být kombinovány na přání podle velikosti zásuvky a osobních preferencí, dát větší představivost a kreativitu.Další oddíly lze vyjmout a použít jako velké objekty.

Kroky pro použití

První krok Změřte délku a šířku zásuvky s pravítkem.Druhý krok Podle velikosti zásuvky, změřit délku požadované dělič a řez s utility nůž.

Třetí krok

Sestavit rozdělení podle požadovaného prostoru.Čtvrtý krok Umístěte dělič do zásuvky a nastavit pozici.

Pátý krok

Třídit drobné předměty a uspořádat je podle mřížky, a ukládání je dokončen.

Velikost

316.13 Kč 371.80 Kč

Sdílet

Tabl, Konferenční Stolek Bílý, Car Cup Skladování, Zásuvka Plast, Konferenční Stolek Dřevo, Ylxd02yl, Led Rgb Wifi Xiaomi, Zásuvka Organizátor Bílá, Zásuvka Varhany, Yldp06yl.

Původ KN(Původu)
Značka VH
Stav Sestavy Ready-to-Go
Kontrolní Kanály 2 Kanály
Stupnice 1
Číslo Modelu 7pcs PVC psací Stůl Stolku
Gyro Oddíl Tabule Bez Kombinace Kabinet Dělič
Funkce Slot
Max Rychlost Oddíl samostatná deska
Vyhledávání