1 Recenze SKU: w598

Muži brýle optické rám polarizační klip na brýle na předpis, brýle na astigmatismus kovové optické rám krátkozrakost brýle

Skladem


tento model 3046 je módní kovové optické rám se speciální polarizované sluneční brýle klip na. dát klip na to je velmi cool polarizované sluneční brýle . pro muže nebo ženy, vše ok.

sundat clip-on, protože módní optické rám. tak. to je jak sluneční brýle nebo optiku rámu. dva pro tebe . pls, aby bylo jasné o vašem předpis , a vybrat, které objektiv, co potřebujete cusotmized podle vašeho předpisu . jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás a prosím, zkontrolujte, zda velikost před cílem

C1 ČERNÁ

C3 stříbrná

C4 ZBRAŇ

C5 HNĚDÁ

Díky za nákup ZHANZHAO produkty (včetně značky SHINU, MEDELONG, KUDEE a UOOUOO). Doufám, že budete spokojeni s našimi produkty a služby. Prosím laskavě vědět, že budete potřebovat asi jeden týden, aby se přizpůsobily nové brýle bez ohledu na to, je to brýle na čtení, nebo krátkozrakost brýle, Single-vision nebo progresivní multifokální čočka. To je normální cítit trochu nepohodlí, když budete nosit to na začátku. Pokud máte stále pocit, nepříjemné, po jednom týdnu, prosím, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis. Prosím, řekněte nám, více informací, stejně jako si můžete tak, že můžeme poskytnout vám nejlepší a správné řešení v čase. Každopádně, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl zlepšit své korekci zraku jako spolehlivé Čínské značky prodávají po celém světě.

SHINU PŘÍBĚH ZNAČKY

SHINU: malé a krásné Čínské brýle značky.

SHINU Čínštině znamená vizuální otroctví, tak SHINU vždy byl spáchán na výrobu a přizpůsobení optické brýle týkající se vidění. Byli jsme poprvé registrována v Číně v roce 2015 a registrované v USA, UK, Německo, Rusko a Brazílie v roce 2016. Doufáme, že více Boha (kupující) můžete nás podpořit a dát nám příležitost, aby vám poskytnout nějaké lepší produkty a služby.

Od založení SHINU, jsme vždy trvali na kvalitu a servis. Náš hlavní produkt je optická funkce brýlí, což je téměř cena desetinu kamenném obchodě, ale zachovává stejnou kvalitu a služby. Takže v posledních čtyřech letech se naše tržby rostou, ale stále není velký zisk. Spokojenost zákazníků a uznávání výrobků a služeb je naším cílem.

822.91 Kč 1 015.99 Kč

Sdílet

Rayban Sluneční Brýle Ci, Předpis Volání, Toketorism Předpis Brýle, Sklo číst, Astigmatismus Předpis Brýle, Vz Brýle, Slitiny Předpis Brýle Muži, Shinu Brýle, Brýle Muž Rybaření, Sunglassess ženy.

Značka SHINU
Pohlaví MUŽI
Čočky Materiál CR-39
Materiál Rámu SLITINY
Číslo Modelu 3046
Vyhledávání