0 Recenze SKU: w599

Dítě Kojící Láhev Teplejší Ohřívač Pít Rychle, Jídlo, Mléko, Travel Cup Tepelné Cup Případě Auto Vakuum Láhev Kryt Přenosné DC 12V

Skladem


Dítě Kojící Láhev Teplejší Ohřívač Pít Rychle, Jídlo, Mléko, Travel Cup Tepelné Cup Případě Auto Vakuum Láhev Kryt Přenosné DC 12V

Parametry:

Jméno: DC12V Multifunkční Kojící Láhev / Pití / Pohár Konstantní Teplotu Udržet Teplejší Ohřívač

Napájení: DC 5-12V

Aplikace: auto, USB

Materiál velikosti: Potápěčský oblek tkaniny (ochrana životního prostředí s flexibilní izolační funkci)

Velikost: o 12.5 * 7 cm/4.92*2.76 v

Příslušenství: auto napájení, spony

Výkon :18W

Řízený rozsah teploty: cca 39℃

Čistá hmotnost: cca 72 g

Hmotnost balení: cca 106g

Použití:

Ohřívače mohou být použity k udržet teplotu rýže pasty, mléka, převařené vody, které používáte, aby se rozpustil mléko v prášku, a dalších asi 40 stupňů celsia, tak, že vaše dítě a můžete pohodlně pít vodu nebo mléko kdykoliv. Můžete udržovat teplotu uvařeného mléka v následující způsoby, jako pomocí dodaného napájecího adaptéru doma, nebo připojení vozu, napájecí kabel do cigaretového zapalovače jako zdroje energie v autě, nebo použití výrobku s power bank v přírodě.

1. Když dítě nepotřebuje pít mléko, můžete dát určité množství vroucí vody, mléka, rýže pasty a ostatní do kojící láhev, umístěte láhev do izolace sáčku a připojit k dodaného napájecího adaptéru, aby láhev na konstantní teplotu ( To trvá asi 30 minut k ohřevu vody z 20℃ až 40 ℃. ) Vzhledem k různé teplotě okolí každé domácnosti, konkrétní doba ohřevu je jiný, a určuje aktuální teplotu okolí. Když dítě nechce pít mléko, můžete přímo přidat sušené mléko do láhve a protřepejte, rovnoměrně krmit dítě. Celý proces může být dokončena během jedné minuty bez nepořádku vytápění, nabízí velké pohodlí v noci. Před krmení, ujistěte se, že teplota je nižší než 45 stupňů celsia a jsou vhodné pro vaše dítě k pití.

2. Dítě nemůže pít mléko z důvodu různé druhy důvodů. V té době, můžete si dát kojící láhev do izolace vaku, povzbudit sáčku, zahřejte mléko na konstantní teplotu, tak, že jste připraveni nakrmit dítě po chvíli. Zvláštní poznámky: je doporučeno, aby nalít mléko, pokud vaše dítě nemůže dokončit ji do dvou hodin v případě, že mléko zhoršuje a ovlivňuje zdraví vašeho dítěte. Můžete čisté láhve, přidejte správné množství vody, teplo, a udržet ji na konstantní teplotě pro pozdější použití.

3. Když teplota je, respektive nízké v zimě, mléka krmit dítě se stává vždy studené, i když dítě ještě neskončila, solném láku vás velké nepříjemnosti, které naše tepelné taška klade za cíl řešit. Aby bylo možné výrazně zpomalit rychlost chlazení mléka, můžete si dát kojící láhev v termo tašku, a krmit dítě přímo. (Pozor na odpojení napájení, když jste nakrmit dítě.) Thermal bag je vyroben z elastické zateplené bavlny, která má lepší izolační účinek a je odolný proti opaření , drop, a šok.

Balení seznam:

1* Auto baby láhev teplejší ohřívač

1* Auto zapalovač napájecí kabel

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)

Platba :

• Přijímáme Alipay, West Union, TT, Bankovní Převod , QIWI Peněženka, WebMoney , Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.• Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky• Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

• Zákazník zpětná vazba je pro nás velmi důležité.• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během holidaysOur Mise:1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

179.38 Kč 197.06 Kč

Sdílet

Ohřívač Jeep, Dc Ohřívače, Car Cup Teplejší, Miluju Milf, Mléko Teplejší, Ohřívač, Diy Ohřívač Kryt, Jídlo Teplejší, Milf Tričko, Auto Mléko Teplejší.

Objem <300ml
Funkce 6 Kontrolované teplotě v rozmezí cca 39℃
Režim Napájení 12V DC
Funkce 4 Dítě Kojící Láhev Teplejší Ohřívač
Funkce 5 USB
Typ Termosky rukáv
Drop shipping Podpora
Položka LD00318 Auto elektrické spotřebiče
Značka AUTOECHO
Funkce 1 Rychlý ohřev
Funkce 3 Tepelná Láhev Případ
Funkce 2 Bezpečná ochrana napájení
Vyhledávání