0 Recenze SKU: w612

1 ks Hliníkové slitiny notebook stand zvýšené stát, počítač, desktop, kov základní chladící stojan Přenosný stojan

Skladem


Vlastnosti:

1.Úspora prostoru:Boyata laptop stand může doslova přinést ztracené místo zpět na váš stůl. Ten BoYata dva kabelové vývody udržet váš stůl čistý a uklizený. Budete také mít další prostor pro vaše externí klávesnice. Ten BoYata přichází s tři vyměnitelné kovové ramena pro pohodlné ovládání a maximální přenosnost.

2.Kvalitu a dlouhou životnost se můžete spolehnout na: tři hliníkové držáky, BoYata je určen pro kvalitní zajištění solidní stabilitu. Stojan je plně polstrovaná s hustou gumy na horní a čtyři gumičky na dně - vše pro non-slip. Žádná část notebooku se dotýká hliníkový povrch! Ten BoYata má také ochranný háček na každé paži, aby se zabránilo váš notebook používán ve vaší

3.Ergonomicky navržen pro vás:stát je nejen navržen tak, aby držet notebook, to je také navržen tak, aby zlepšit sedí držení těla, a tím snížit svalovou bolest, když sedí na dlouhou dobu. Ten BoYata, který nabízí pohodlné sledování výšky (úrovně očí), což je přibližně stejné výšky jako běžný LCD monitor. Celkový design této jednotky je navržen tak, aby uživatele více produktivní a pohodlné.

Popis:

Kromě technických výhod booth, BoYata, a nabízí moderní design, který dává každé kanceláře nebo místnosti moderní nádech a zároveň udržuje váš notebook chladný s 360 stupňů větrání. Laptop stát má stejný prémiový pocit a stejné barvy jako MacBook a také se hodí všechny Macbooky a většina notebooků.

Specifikace:

Barva:černá,stříbrná(volitelné)

Materiál:Hliníkové slitiny

Velikost:26*22.5*14.2 cm

Obsah Balení:

1 * Základní chlazení skříně

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

383.07 Kč

Sdílet

Případ Serveru, Podpora Pc, Nastavitelný Vertikální Notebook Stand, Notebook Stoupačky Stát, K2 Stát, Hdd Rack, Mac Mini-podpora, Imac Podporu, Notebook, Stojan, Stojan Dj, Držák Notebooku.

Název Položky Základní chlazení skříně
Značka orico
Vyhledávání