1 Recenze SKU: w662

Černá Kočka Kolekce - Počítají Cross Stitch Sady - Ruční Vyšívání pro Vyšívání 14 ct Cross Stitch Sady DMC Barvy

Skladem


Prosím přečíst celou stránku, opatrně, než si koupit!

Pokud chcete PDF soubor, připojit mě. Pošlu vzor e-mailem do 24 hodin. Soubor PDF cena je $9.99. Steh: Počítají Cross Stitch Název: Černá Kočka, Kolekce: M&W E-commerce, Inc. Stehy: 220w x 320h Velikost: 16" x 24" (39.9 x 59.9 cm) Barvy: 87 (mapoval pro DMC nit); používá pevná nit barvy, Všechny stehy jsou plné Stehů. Ne polovina stehů nebo zadní švy. Součástí této sady jsou: bílá barva 14 count Aida x-stitch tkaniny, Black & White PDF Vzor grafu se Symboly, barvy-kódované paleta nit a nit oddělovač s presorted 6-vlákna polyesterová vyšívací nit, jehlu a úplné a anglický návod ~ Vše, co potřebujete k dokončení této křížkové projekt!

1. Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

2. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.

3. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřské poplatky, d

615.91 Kč 1 119.82 Kč

Sdílet

Kříž Steh Vyšívání, Sr2ez, Výšivky Cross Stitch Kit Dmc, Frederic Cat Cross Stitch, Cross Stitch Kit černý Bílý Tygr, Kingseven Design, Cat Cross Stitch, černý A Bílý Kříž Steh, Výšivky Kit, černý A Bílý Kříž Steh, Tučňák Design Cross Stitch.

Typ Balíček
Plátno Způsob Balení Složené
Značka Ankicoleman Vzory
Vzor Typu Zvíře
Použití Domácnost Essentials/Dekorace
Rám No
Materiál 100% Polyester
Styl Americký Styl
Vnější Obal PVC
Vyhledávání