0 Recenze SKU: w692

CCA Stříbrný Pozlacený Upgrade Kabel 3,5 Mm Audio Kabel 4 Core 2 Pin Originální Sluchátka Kabel Diy Pro Cca C10/c16/c04/ KZ ZS3 ZS6 ZSA

Skladem


Modernizace Stříbrný Pozlacený Kabel

To je Stříbrná Barva, Použití pro Univerzální 2PÓLY Konektory

Balíček zahrnuje pouze jeden kabel,žádné sluchátka

Náklad:

1. Položky budou odeslány do vašeho www.nb4u.cz profilu adresu, Prosím ujistěte se, že vaše doručovací adresa je úplné a správné.

3. Objednávky jsou dodávány ve výchozím od www.nb4u.cz Standardní Poštovné . o 10-35 pracovní dny do většiny zemí oblasti. Pro vzdálenou zemí, to bude mnohem delší čas, aby se dospělo. Prosím, pochopit!

4. Jakýkoliv problém, prosím neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem zpětnou vazbu, budeme v našich silách vyřešit to. Děkuji!!!

Návrat politiky:

1. V případě, že produkt, který jste obdrželi, je nesprávné, prosím, fotit a kontaktujte nás do 30 dnů. Zašleme vám správný.

2. V případě, že nejste spokojeni s výrobkem i když je v dobrém stavu, prosím, vraťte nám jej do 30 dnů, a kupující zaplatí za vrácení přepravní poplatky. Pak Budeme buď poslat novou, nebo dát své peníze zpět.

3. V případě, že produkt, který jste obdrželi, byly vadné, kontaktujte nás do 30 dnů po obdržení objednávky, můžeme buď dát své peníze zpět, nebo poslat náhradní pro vás.

Zpětná vazba:

1. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité, prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

2. Pokud máte nějaké problémy, o naše zboží a služby, prosím, neváhejte a neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám ty nejlepší služby zákazníkům.

3. Mají příjemné nakupování! Díky!!!

178.50 Kč 187.78 Kč

Sdílet

2póly Kabel Bílé, Kz Zst, Kz Zs5, Aaw, 2póly Bt Kabel, Kzed2, Kzz, ZS3, 4 Ovladač, Sluchátka, Kz S10 Pro.

Číslo Modelu cca pro cca c10 / c16 / c04
Velikost 77 77 * * 22mm
Balíček Ano
Značka CCA
Typ Položky Sluchátka Kabely
Materiál Silikonové
Vyhledávání