2 Recenze SKU: w699

81 modely 7 PIN 5PIN mini micro usb nabíjecí Port konektor, zásuvka jack pro Samsung, HTC, Lenovo, ZTE, huawei, Xiaomi telefonu, tabletu

Skladem


81models konektor

7 PIN 5PIN mini micro usb nabíjecí Port konektor, zásuvka jack pro Samsung, HTC, Lenovo, ZTE, huawei, Xiaomi telefonu, tabletu, Mobilního telefonu, informace pochází z internetu, takže prosím zkontrolujte, zda fotografie předtím, než objednávku, děkuji!

81pcs/lot

81models každého 1ks,celkem 81pcs, Když si objednáte 1 lot,zašleme vám 81pcs mini usb konektor. Pokud potřebujete více,prosím, aby to na odpovídající množství,plz kontaktujte nás.

Nejlepší kvalita

Všechny produkty posíláme vám, že jste být testovány,takže mají ty nejlepší kvality,můžete jej použít. Pokud nemůžete použít to dobře,plz nebojte se a plz kontaktujte nás,zašleme vám znovu nebo vrátit peníze pro vás.Ale toto zřídka se stane pro ten produkt je špatný.

Balení

Každý konektor je obalen ochrannou vrstvu,ujistěte se, že dosáhne vás úplně. Vnější balení tašky je bublina pytel, který má dvojí-vrstva ochrana uvnitř a vně.

Doprava

Více typů pro dopravu,plz ordet to s tebou líbí.To obvykle trvá 20 až 60 dnů na vaší zemi. Pokud potřebujete naše produkty,plz objednat nyní,my vám pošleme to za 1 až 3 dny,díky. A pokud budete potřebovat ve spěchu,budeme posílat to v pořadí den.doufám, že se vám reccive to brzy.

Více

Máme více produktů,možná budete potřebovat,plz zkontrolujte si to. Když nemůžete najít modely,které potřebujete, můžete zkontrolovat v našem obchodě nebo nás kontaktujte.

O nás

Náš obchod má otevřeno od Června 7, 2016 v www.nb4u.cz. Naše továrna byla otevřena od 12. Května 2010 v Číně. Máme více modelů náhradní díly pro mobilní telefony a počítače,pokud budete potřebovat další opravy dílů,plz kontaktujte nás,dáme vám nejlepší cenu cenu.

Kontaktujte nás

Pokud nemůžete najít modely,které potřebujete, prosím cantact s námi. Pokud potřebujete více ks,plz kontaktujte nás. Pokud máte jakýkoliv dotaz,prosím, kontaktujte nás.

Doufáme, že jsme společně podnikat!

262.89 Kč 282.77 Kč

Sdílet

Ds Sklo, Tablet, Lenovo Cplus Telefon, Auto Jack, Zte Funkce Telefonu, Android Tablet, Mi Pad Tablet, Optico Mini Jack, Mini Telefon, Smartphon.

Certifikace NIC
Micro Usb micro usb a jack konektor
mini usb micro usb konektor
Typ USB
Pohlaví Žena
Značka Vakdo
Původ KN(Původu)
Nabíjení zásuvka Ano
Použití USB Nabíjecí Dok
Kompatibilní Značka Toshiba
USB micro usb konektor hodně
Design BAR
Číslo Modelu Pro Sony Xperia
Aplikace pcb
Vyhledávání