0 Recenze SKU: w753

1ks David Omítky Výšku, Tvar Svíčka Formy DIY Materiál, Takže Vůně Vosku Mýdlo 3d Geometrické Silikonové Formy Domácí Dekoraci

Skladem


Bullet Body: 1、Materiál: forma je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a vydrží vysoké a nízké teploty. 2、Odolné Výhoda: plíseň může být použit pro mnoho krát, což je odolný, není snadné poškozené a popraskané. 3、Široké Uplatnění: formy mohou být použity při výrobě parafín, vosk, svíčky ze včelího vosku. 4、Dárek pro Děti: svíčka formy je nejlepší gadget pro přátele a vaše děti, aby rozvíjet ruce-na zájem na tom, aby dárky. Specifikace: Materiál: Silikon Velikost: Jako show obsah Balení: 1*David Omítky Portrét, Svíčka Formy Poznámky: 1. Vzhledem k složitý proces důvodů, tam bude mírné škrábance a nečistoty na některé plísně lahve nebo dno. Ale to nemá vliv na použití, pečlivě nákup, pokud vám nevadí, že. Děkuji. 2. Prosím, dovolte 1-3mm, tolerance vzhledem k ruční měření. Ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než si koupíte.

121.28 Kč 151.55 Kč

Sdílet

Svíčka Tvorby Plísní Sady, Candl Plísní, Klenutá Silikonové Formy, Plísně Omítka, Geometrické Srdce Plísní, Svíčka Silikonová Forma Sada, Buddha, Svíčka Formy, Forma Svíčky Silikonové Válce, Bublina Kostku Svíčka Formy, Svíčky Formy.

type6 Silikonové Formy
Materiál Silikonové
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu A1L98
type5 formy na mýdlo
Typ Svíčka Formy
typ1 svícen tvary
Type3 Silikonové formy
Tvar Další
Type89 Svíčka Formy
type4 Mýdla
Velikost as picture show
type7 silikonové formy na světlo
Vyhledávání