3 Recenze SKU: w823

Pohon pro křídlové brány křídlové brány BFT Phobos BT kit A25 automatizace pro křídlové brány

Skladem


Na Phobos BT A25 jízdy od italského výrobce odkazuje na moderní zařízení, které je schopné automatizaci křídlové brány design, významně rozšiřuje jejich funkčnost. Příznivá Cena a realizován v zařízení pokročilé technologie vám umožní koupit automatizace tohoto modelu pro instalace na brány s hmotností do 400 kg na 2,5 M šířka Otevření. Tyto disky jsou relevantní pro komerční i soukromé objekty s vysokou intenzitou provozu.

> Design vlastnosti a výhody pohonu

BFT Phobos BT A25 automatizace je vybaven magnetickým typ elektronické koncové spínače, umožňuje určit přesnou polohu kmenů při otevírání/zavírání límec skupiny. Zařízení patří k low-voltage modely, napájení disku je z napětí 24 V. Pro uživatele to znamená zvýšenou bezpečnost provozu. Zařízení je univerzální-v závislosti na instalaci, disku je možné otevřít okenní křídlo uvnitř i venku na dvoře. Zařízení poskytuje končí-jsou elektronické, magnetické typu, umožňují přesně nastavit koncové polohy stromů. Rozdíl modelu BFT Phobos BT a25-práce z nízké, 24-volt napětí. To zvyšuje bezpečnost při používání systému. Brány s pohonem mohou otevřít jako vnější, tak na vnitřní straně-to závisí na způsobu montáže automatizace. Také zařízení má jiné výhody: -Jednoduché a pohodlné odemykání, když je vypnuto napájení-mechanismus je odemčeno pomocí klíče (v sadě jsou dva), na vrcholu je chráněna před vlhkostí a prachem s pogumovaným "cap" -Detekce překážky funkce-existuje mechanismus, aby se zabránilo zachycení a zapnutí zpětného chodu, pokud tam je rušení -Podpora částečné otevření-branka režimu -Dva kanály komunikace na 433,92 MHz frekvenci v rádiové přijímače

Záruka na výrobky je 1 rok.

6 287.05 Kč

Sdílet

Bft Dálkové Ovládání, Aa59 00603, Dálkové Ovládání Rolsen, Dálkové Rolsen, Lg Mr20ga Dálkové, Aa59 00792a, Dálkový Ovladač Pro Philips Univerzální, L336, Acer Tv, Ovládání Sharp Tv.

Původ (Původu)
Číslo Modelu Phobos BT kit A25
Značka BFT
Vyhledávání