0 Recenze SKU: w83

ANT+a BLE Pásku Tepové Frekvence HRM na Koni Běží Sportovní Srdeční Frekvence Monitoru

Skladem


POPIS POLOŽKY

Duální signál:

1) ANT+ Kompatibilní s ANT+cyklocomputer, běžecký pás a kolo software, pro SRM Power control, pro Garmin, pro Bryton, pro iGPSPORT, na Zwift, pro PerfPro, atd.

2) BLE4.0: Kompatibilní s vybranými Suunto/chytré hodinky Polar, Nike+, Strava, Runkeeper, Runtastic, Runtastic Pro, Endomondo, pro Wahoo Fitness, pro Wahoo, pro EliteHRV, atd.

Vlastnosti:

* 1. Použít advanced ultra-low power technologie pro měření srdeční frekvence přesně v reálném čase, a přenášet vaše data tepové frekvence spárovat chytré hodinky, fitness tracker, chytré telefony a/nebo tablety přesně a bezdrátově.

* 2. Kompatibilní s většinou GPS fitness hodinky, fitness tracker, chytré hodinky, chytré telefony, tablety a fitness strojů vybavených ANT+ a/nebo Bluetooth 4.0 BLE.

* 3. Kompatibilní se stovkami smartphone, smartwatch, a tablet zdraví a fitness aplikace.

* 4. Nastavitelný hrudní popruh je snadno nainstalovat a používat. Vysoce kvalitní elastický popruh je měkké, pohodlné, odolné a nepoškrábe.

* 5. Je vyrobený z trvanlivé, odolné proti opotřebení materiálů, a nebude zlomit. Vodotěsný stupeň: IP67, není vhodné pro plavání na dlouhou dobu.

* 6. Srdeční frekvence školení pás je vhodný pro všechny cvičení, včetně chůze, horolezectví, jízda na kole, silový trénink a jóga.

* 7. Monitor srdečního tepu mohou být použity, aby bylo zajištěno, že strukturované interval je jel na správnou intenzitu, a zmapovat tréninkový objem a intenzita v průběhu času.

* 8. Vysoká přesnost měření dat, výdrž baterie až 20h

Specifikace:

Baterie: 3,7 V 90mAh

Režim nabíjení: 5V magnetické nabíjení

Doba nabíjení: 30 min

Vytrvalost doba: 20h

Vodotěsné: IPX6

Komunikace: ANT+, bluetooth

Pracovní teplota: -10-60°C

Rozměry: 430x440x120mm

Hmotnost: 19g

Seznamy:

1 * H1 Srdečního Tepu Na Zápěstí Kapela

1 * Nabíjecí Kabel

1 * Manuální

Poznámky:

1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

POLOŽKA OBRÁZKY

NÁKUPNÍ PRŮVODCE

1.Uveďte prosím své specialrequests(barva,balení,atd.)V části poznámky, když provedete platbu.Pokud máte nějaké proment, nebo chcete koupit více...Prosím, kontaktujte nás jako první .

2.Pokud chcete koupit několik differenct položky ve stejnou dobu, a je třeba věnovat opakované náklady na dopravu,můžeme změnit cenu pro vás.

3.Prosím zkontrolujte vaše dodací údaje, než dokončení platby:jméno,příjmení, adresu, psč,telefonní číslo, retc

DODACÍ ÚDAJE

ZPŮSOB PLATBY

SLUŽBY

▲ Návrat : v Případě, že žádné problémy s kvalitou ,prosím o nabídku podrobné informace k nám do 7 dnů poté, co obdržíte pozemku,budeme potvrdit problém a pak nabídnout uspokojující soultion k vám.Všechny vrátit zboží musí být v původním obalu a prosím nabídnout sledovací číslo.A budeme podporovat místní návrat,budete mít záruku worry-free vrátí.

▲ Zpětná vazba : Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležité! Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Oceňujeme 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, je To dobré pro naše dlouhodobé podnikání. Budeme také posílat stejné zpětná vazba pro vás.

706.71 Kč 1 054.65 Kč

Sdílet

žena Běží, Zóny Srdeční Frekvence Pás, Srdeční Frekvence Monitoru Ios Zlatý Náramek, Páska Pulsometer, Srdce Přívěsek, Srdce Senzor, Wego Srdeční Frekvence Monitoru, Monitor Pc, Ant Farm, Ibeacon.

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu YL203587
Vyhledávání