1 Recenze SKU: w857

Upgrade AM8 A8 4 mm hliníkové spodní tričko deska horním rohu deska dolním rohu deska kit pro AM8 3D Tiskárny Vytlačování Kovový Rám

Skladem


A:2 x tee deska B: 2 x horním rohu deska C: 4 x dolním rohu deska

Těšíme se na další rozšíření, příjemný obchodní vztah.Pokud máte nějaké quetion nebo něco potřebovat, pls kontaktujte nás,uděláme, co bude v našich silách, aby jste spokojeni.

Doprava zdarma po celém světě , poslat China Post Airmail.

Dodací lhůta asi 20 až 30 obchodních dnů.Některé země se může zpozdit dobu 1-2 týdnů.

Budeme loď zboží do 2 dny po obdržení platby vymazány.

Pozornost:

Pokud se chcete dostat zboží naléhavě, můžeme také poslat prostřednictvím EMS nebo UPS,DHL atd. Budete muset zaplatit určitou nákladní více .Kontaktujte nás první, pokud chcete změnit EMS,UPS,DHL atd.

Pokud nejste spokojeni s vaším nákupem,z jakéhokoliv důvodu,dejte nám vědět.Budeme neprodleně nahradit položku nebo vám znovu náhrady,je to tak jednoduché.Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné.Nákladní pro posílat zpět a re-send by měla být hradí kupující.Pro vaši ochranu, prosím pojištěného balíku.

Pokud se vám produkty mají nějaké vady nebo zpoždění, prosím, nepoužívejte otevřený případ, nebo ne opustit Negativní A Přírodní zpětnou vazbu, to nemůže vyřešit veškeré problémy .Ale řekněte nám, budeme v našich silách vyřešit to.

Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nám pozitivní zpětnou Vazbu a čtyři 5-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení (DSR), které jsou životně důležité pro růst naší malé firmy.

Akceptujeme platby přes www.nb4u.cz.Pokud nemáte www.nb4u.cz účet, prosím, registrované pro sebe ve (www.nb4u.cz).Platba musí být obdržena do 5 dnů po aukce skončila.Prosím, ujistěte se, že máte v úmyslu koupit nebo schopni platit ve stanovené lhůtě, než nabídky.Nezaplacené spor bude podán na www.nb4u.cz pro jiné než splatné uchazečů.

PROSÍM, nenechte nás nechává v 1, 2, 3 nebo 4-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu.Pouze 5-Podrobné Prodávající Hodnocení jsou vítány.

282.11 Kč 296.91 Kč

Sdílet

3d Tiskárna Grafu Kit, Bibo 3d Tiskárny Kovový Rám, 3d Tiskárny Rám červené, Vést šroub T8, 3d Tiskárna Kovový Rám Mendel, Ultrabase, 3d Tiskárna Hliníkový Rám, 3d Rám Kit, 3d Tiskárna Hliníkový Rám, 4mm Hliníkového Plátu.

MPN Neplatí
, Aby Se Vešly 3d tiskárny
stav Nové
Typ Položky vedení šroubu
Značka Funssor
Tloušťka 4mm
Číslo Modelu AM8 3D Tiskárny Vytlačování Kovový Rám
barva černá
Materiál Hliníkové Slitiny
Vyhledávání