1 Recenze SKU: w895

Sluchátka Xiaomi piston čerstvé

Skladem


Sluchátka Xiaomi piston čerstvé (Stříbro)

Hliníkové slitiny shell řemeslnou práci s kovem

Případě sluchátek je vyrobeno z hliníkové slitiny, s použitím technologie eloxování kovů, vnější strana bydlení подверглась pískované zirkony zpracování, to byla přijata protiskluzové duhové na světlo, jemné textury, které nezůstávají otisky prstů.

Высокачественное výkon Pohodlné nošení

Použití speciální technologie zpracování kovů okraji dovoleno chránit ruce před možnými škrty, ještě více ergonomický design.Když si koupíte sadu 2 extra sada silikonových амбушюров (Y/L).

Vyvážený systém zvuku Демпфированием Třetí generace

Vyvážený systém s демпфированием třetí generace je speciální design, který umožňuje vytvořit dvě vzduchové akustické dutiny, přispívají k přenosu realističtější zvuk: První Řečník dutiny je přímo v domácím слуховом projít, druhý, имеющая otvoru výstupu vzduchu, v případě, sluchátka, to vše je vyrobeno s cílem, Aby střední tón byl stále Bole vynikající, насыщенными a čisté.Třetí verze optimalizace celého systému s демпфированием dělá zvuk ještě více kvalitní a vyvážené.

Vestavěný mikrofon Pro telefonní hovory

Sluchátka kompatibilní s telefony Xiaomi, většina telefonů Android, stejně jako iPhone, iPad, iPod etc., uvědomil si možnosti přehrávání a zastavit аудиозаписей, přijímat a ukončovat hovory atd. (nepodporuje funkce nastavení hlasitosti).

Bezpečný pro sluchově Obrovské pole výzkumu pro dobro vašeho безопастности

Изучен obrovskou škálu lékařský výzkum podpory pass, pro pohodlnější použití.Zbrusu nový design внутриканальных sluchátka, která основываются na ergonomický design, byl изучен obrovskou škálu informací o distribuci zvuku prostřednictvím sluchové projít člověk, внутриканальные sluchátka mají sklon konstrukce, díky které jsou ideální pro pohodlné dlouhodobé nošení, do stejné naprosto spolehlivé.Optimalizované spolehlivé design, více pohodlné na nošení.

169.66 Kč 174.97 Kč

Sdílet

8 Palcový, Pro Xiaomi, Mi Xiomi, Mijia, Displej Galaxy S20, Mijia Xiaomi, Earphon Xiaomi, Mi, Případě Skici, Xiaomi Mi.

Styl In-Ear
Komunikace Pevné
Délka Řádku 1,25 m
Značka Xiaomi
Ovládací Tlačítko No
Odpor 32Ω
Konektory 2,5 mm
Max Výstup 5 mWmW
Impedance Rozsah až 32 Ω
Vyhledávání