1 Recenze SKU: w934

Bezdrátové Otoskop Wi-fi Endoskop Fotoaparát, 5,5 mm HD 720P Objektiv Vizuální Čištění Uší Earpick 6 Nastavitelné LED Světla pro IOS Android

Skladem


To je Wi-fi HD vizuální ucho cannal nástroj na čištění s vestavěným 5,5 mm mini kamera a 6 nastavitelné LED světla, široce vhodné pro Android/IOS/Windows PC/MAC systémy. S ním, můžete dosáhnout v reálném čase pozorování celého procesu kopání ušního mazu přes bezdrátové WiFi připojení. Velmi snadné a pohodlné použití. To je základním nástrojem pro každou rodinu.

Vlastnosti: HD 720P Wi-fi vizuální earpick, nezbytný nástroj pro každou rodinu. Můžete ji použít pro denní čištění, péče, čištění uší a kopání ušního mazu a ušních onemocnění, pacienti mohou také pozorovat zvukovodu. 5,5 mm ultra malý objektiv s HD pixelů, snadný přístup do zvukovodu a vidět jasněji. Vestavěný 6ks LED světla, jas může být snadno upraven, aby vyhovoval vašim pomocí potřebuje. Přes WiFi připojení, je vhodný pro Android/IOS zařízení, a je dodáván s konverzní adaptér USB kabel, takže je také vhodné pro MAC/PC systémů. To může pořizovat fotografie a videa, a fotky a video soubory mohou být přímo zobrazeny a uloženy ve vašem mobilním telefonu nebo počítači. Multi-funkční, a to nejen můžete zkontrolovat zvukovodu, ale také můžete zkontrolovat bubínku, úst, dásní, krku, nosní dutiny, pokožku hlavy, vlasy kořen a jiných částí těla. Přichází s kožená taška pro pohodlné skladování a přenášení. S tímto WiFi vizuální earpick, můžete čištění uší opatrně bez nepříznivých dopadů na vaše uši.

Specifikace: Model: F170 Barva: černá, bílá (volitelné) zdroj Světla: 6ks LED světla Zobrazovací senzor: COMS rozlišení Fotoaparátu: 1280*720 pixel Fotoaparát: 2.0 MP Objektiv průměr: 5.5 mm Ohnisková vzdálenost: 14-20 mm Horizontální zorný úhel: 70 stupňů Vysílací frekvence: 2412-2612MHZ Minimální osvětlení: OLUX Baterie(WiFi Vysílač): 3.7 V 800mAh lithium baterie doba Nabíjení: cca 2 hodiny délka Kabelu: 2 m / 6.56 ft hmotnost Balení: 160g / 5.64 oz velikost Balení: 170 * 70 * 55 mm / 6.69 * 2.76 * 2.17 v

Poznámky: 1. Prosím, přečtěte si uživatelskou příručku pečlivě před použitím tohoto produktu. 2. Zdvořile prosím vědět, že výrobek je pouze osobní péče o výrobek, ale není to lékařské zařízení. 3. Prosím, držet to pryč od dětí, a děti mají zakázáno používat sám bez Dospělého vedení.

Balení Seznam: 1 * Wi-fi Ucho Čištění Endoskop 1 * Wi-fi Vysílač 2 * Ochranné Pouzdro 4 * Dítě Earpick 4 * Dospělé Earpick 4 * Bavlna Stick 2 * Ucho Lžíce 2 * Opraven Případ 2 * Ochranné Pouzdro 1 * USB Kabel 1 * Nabíjecí Kabel 1 * Kožená Taška 1 * Uživatelská Příručka(anglicky)

Doprava:

1.Garantujeme loď zboží do 24 až 72 hodin po potvrzení platby s výjimkou prázdnin.

2.Jsme loď do China post,HKpost EMS,DHL,Fedex,dle vašeho výběru při zadávání zakázek .

3.Pokud jste neobdrželi položku po 45 dnů,prosím, neváhejte nás kontaktovat.Vyvineme veškeré naše úsilí k vyřešení problému.

4.Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní,Dovozní cla,daně nebo jiné customscharges.

Záruka:

1.Všechny položky mají 1 rok záruka.POKUD váš nákup nesplňují uspokojivé obchodní jakosti, vhodnosti pro daný účel nebo odpovídat popisu, můžeme ujistěte se, že vaše problémy jsou vyřešeny .

2.Za špatně dodané zboží, Prosím, kontaktujte nás do 48 hodin po porodu.Zajistíme dodat správné zboží nebo vrátit všechny vaše platby.

3.Za vadné nebo vadné výrobky,prosím, pořizovat fotografie nebo videa,budeme znovu odeslat nebo vrátit po potvrzení.

459.28 Kč 656.12 Kč

Sdílet

čistič Uší, Vyčistěte Ucho, Curett, Fotoaparát Ucho, Vyčistěte Ucho Nástroj, Endoskop Zdravotník, Endoskop Video Kamera, Ucho Endoscop, Malý Endoskop Fotoaparát, Endoskop Průmyslové Kamery.

Značka carevas
Číslo Modelu Bezdrátové Otoskop Wi-Fi Endoskop Fotoaparát
Vyhledávání