0 Recenze SKU: w939

Nové moc Přátelé, Střihoruký Edward film Film Kreslený hrdinové Akční Obrázek Stavební Bloky, Cihly Děti Dárek, Hračky model

Skladem


7767225018433161 Sexy Výrobky US $ 99.99 / US $ 64.49 / US $ 54.99 / US $ 76.35 / US $ 179.22 / US $ 22.99 /

Název produktu: PF-14635 Edward Brickheadz

Tato Sada Obsahuje:(C115)

155 ks Kvalitní Cihly

Velikost: L : 5 cm, Š : 8 cm H : 10 cm

Obsahují PDF Návodu

POZNÁMKA !

Produkt balíček neobsahuje samolepky a je elektronicky tisknout. Tištěné díly jsou nahrazeny běžné díly a nemusí obsahovat třetích stran, doplňky. Ruční a omítky jsou pouze pro referenční účely a podléhají skutečné částí balíčku.Důležitá Poznámka :Tištěné cihly nejsou uvedeny, prosím, použijte normální cihly poskytované místo.

Tento produkt je MOC produktu a nepřichází s papírový manuál. Po odeslání vaší objednávky, prosím, uveďte e-mail adresu a my vám pošleme elektronické brožuře na vaši e-mailovou adresu.

Všechny díly jsou kvalitní kontrolovány před odesláním, takže pokud zjistíte, že některé chybějící nebo poškozené díly, nebojte se. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme je na vás okamžitě zdarma.

POZNÁMKA ! Produkt balíček neobsahuje samolepky a je elektronicky tisknout. Neobsahuje motor, generátor .V případě, že VH se rozhodnete nepřichází s motorem, budete muset koupit motor sebe, prosím, být obeznámeni s tím. Tištěné díly jsou nahrazeny běžné díly a nemusí obsahovat třetích stran, doplňky. Ruční a omítky jsou pouze pro referenční účely a podléhají skutečné částí balíčku. Tento produkt je MOC produktu a nepřichází s papírový manuál. Po odeslání vaší objednávky, prosím, uveďte e-mail adresu a my vám pošleme elektronické brožuře na vaši e-mailovou adresu. Všechny díly jsou kvalitní kontrolovány před odesláním, takže pokud zjistíte, že některé chybějící nebo poškozené díly, nebojte se. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme je na vás okamžitě zdarma.

Upozornění:

Potřebujete DIY sami vybudovat hračky.Skvělé pro děti, hraní a studiu. 1. Pokud ochraně čas je o tom, projít, prosím, řekněte nám rozšířit ochranu době pro vás. 2. Pokud zjistíte, že některé části vynechal, nebo rozbité,prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní nebo neutrální hodnocení.Budeme se snažit, nejlépe vyřešit problémy.Díky!!! 3. Pokud tam je žádné informace o sledování, prosím, kontaktujte nás pro kontrolu informací. 4. Pokud existuje nějaký problém, o náš produkt a logistika, atd. Prosím, řekněte nám. Budeme nabízet nejlepší služby pro vás. 5· nabízíme pokles lodní doprava.Vítejte na velkoobchodní.Staňte se fanouškem obchodu, si můžete vychutnat další slevy, já ocení vaši dobrou zpětnou vazbu ,Díky!!!

267.75 Kč 387.93 Kč

Sdílet

Moc, Blok Stavět, Lego Moc, Lego Movi, Film Vinyl, Lego Elf, Brickheadz Homer, Cihla Hlavy, Brickheadz Lego, Optický Zoom.

Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Původ KN(Původu)
Pohlaví Unisex
Typ Bloky
Materiál Plastové
Číslo Modelu MOC-14635 Edward Brickheadz
Čárový kód Ano
Plastový Blok Tvar Self-Zamykání Cihly
Varování Žádné samolepky, elektronické manuály
Velikost Bloku Malé stavební blok(Kompatibilní s Lego)
Plast Typ ABS
Vyhledávání